Антикрадій

Функція Захист від крадіжки захищає ваш мобільний пристрій від несанкціонованого доступу, дозволяє відслідковувати дії, які на ньому виконуються, і його місцезнаходження. Окрім того, на втрачений пристрій можна надіслати повідомлення людині, яка знайшла його.

На порталі "Захист від крадіжки" можна виконати операції керування втраченим пристроєм. Певні операції також можна виконати за допомогою SMS-команд, надісланих із пристрою особи, яка визначена довіреною на вашому пристрої. SMS-команди можна надсилати, якщо налаштована функція довірених друзів, і їхні телефони додані до списку довірених контактних осіб. Інформацію про налаштування модуля захисту в ESET Mobile Security див. в статті бази знань щодо налаштування модуля захисту "Антикрадій" у ESET Mobile Security для Android. Статті бази знань доступні не всіма мовами.

для роботи функції ESET "Захист від крадіжки" потрібні дозволи на доступ до місцезнаходження пристрою й камери. Для виводу попередження й блокування пристрою ESET Mobile Security потребує дозволу "Накладання екрана".

Ця функція дає змогу відкоригувати попередження та дії, ініційовані режимом відстеження підозрілої поведінки, у якому ESET Mobile Security регулярно зберігає дані про місцезнаходження пристрою, IP-адреси під час підключення до мереж Wi-Fi і робить фотографії за допомогою камери пристрою. Ви можете ввімкнути чи визначити наведені нижче функції.

Автоматичне блокування пристрою

У програмі ESET Mobile Security можна налаштувати автоматичне блокування пристрою, якщо на ньому виконуватиметься одна з наведених нижче дій:

Вилучення SIM-картки. Якщо довірену SIM-картку буде вилучено, пристрій заблокується. Якщо потрібно вилучити довірені SIM-картки, торкніться Керування довіреними SIM-картками, виберіть відповідну SIM-картку й торкніться піктограми кошика action_button_delete. Щоб додати довірену SIM-картку, спочатку встановіть її. Якщо ввімкнено функцію автоматичного блокування, необхідно буде розблокувати пристрій. ESET Mobile Security надішле запит на підтвердження нової SIM-картки як довіреної. Щоб увімкнути цю функцію, ми створимо унікальний ідентифікатор ESET#### на вашій SIM-картці та у ваших контактах. Не видаляйте унікальний ідентифікатор. Якщо видалити контакт з ідентифікатором, пристрій буде заблоковано.

warning

Підтримка автоматичного блокування в разі вилучення SIM-картки

Функція автоматичного блокування в разі вилучення SIM-картки недоступна на пристроях CDMA, WCDMA і пристроях, які підтримують лише Wi-Fi-зв’язок.

Після стількох спроб розблокування: [X]. Якщо цей параметр увімкнено, ваш пристрій блокується після вказаної кількості невдалих спроб розблокувати його. У параметрах модуля "Антикрадій" можна вказати максимально допустиму кількість невдалих спроб розблокувати пристрій. Якщо не вдалося розблокувати пристрій через помилку, у вас є 30 секунд на її виправлення. Після цього часу спроба буде вважатися невдалою. У налаштуваннях модуля "Антикрадій" параметр Час на виправлення дозволяє змінити час, що надається для виправлення. Можна не надавати час на виправлення. Для цього вимкніть цей параметр, і пристрій буде блокуватися відразу ж після вичерпання вказаної кількості спроб.

Коли пристрій заблоковано, ви можете відобразити на ньому інформацію, щоб зв’язатися з особою, яка користується ним. Ви також можете ввімкнути фотозйомку на обидві камери пристрою, щоб отримати фотографії людини, яка намагається розблокувати пристрій.

Після блокування пристрою

Після блокування пристрою можна виконати вказані нижче дії:

Показати контактні дані. Виводить на екран можливість Зв’язатися з власником, коли вводиться неправильний код блокування екрана.

Зробити фотографію. Дозволяє зберігати фотографії з фронтальної й задньої камер у галереї пристрою та на порталі модуля «Антикрадій» на випадок невдалої спроби розблокування пристрою чи вилучення SIM-картки.

 

SMS-команди

Якщо цей параметр увімкнено, можна надсилати SMS-команди для виконання певних дій, зокрема блокування пристрою, пошуку місцезнаходження пристрою або повного видання всіх даних на ньому. Щоб мати можливість надсилати SMS-команди, необхідно зберегти як довірений номер телефону пристрою, з якого ви плануєте надсилати SMS-команди.

SMS-команди

Керування довіреними контактами.

Щоб додати довірений контакт, торкніться Керування довіреними контактами, а потім торкніться піктограми +icon_plus знизу справа. Для кожного довіреного контакту можна вибрати команди, дозволені для надсилання. Сповіщення про вилучення довіреної SIM-картки також надсилатиметься вашому довіреному контакту.

 

important

Функції текстових повідомлень

Функції "Довірені SIM-картки" й "SMS-команди" модуля "Антикрадій" недоступні на пристроях CDMA й пристроях, які не підтримують SMS-повідомлення.

 

warning

Функції SMS-повідомлень

Щоб мати змогу використовувати служби SMS-повідомлень у ESET Mobile Security, необхідно інсталювати програму ESET SMS Tool. Додаткову інформацію див. в документації з ESET SMS Tool або в нашій статті бази знань щодо інсталяції Install ESET SMS Tool на пристроях Android. Статті бази знань доступні не всіма мовами.