Nastavení

Pro přístup do nastavení aplikace ESET Mobile Security ťukněte na hlavní obrazovce na ikonu menu hamburger_menu (případně stiskněte tlačítko Menu na svém zařízení) a vyberte možnost Nastavení.

 

Zálohovat a obnovit

ESET Mobile Security dokáže vytvořit soubor se zálohou nastavení aplikace. Tento soubor si můžete stáhnout, uložit na externí úložiště a použít v budoucnu pro obnovení nastavení ESET Mobile Security, například při přeinstalaci zařízení.

Jazyk

Standardně se ESET Mobile Security nainstaluje v jazyce, který je nastaven na zařízení jako systémový (v nastavení OS Android sekce Jazyk a vstup). Pokud chcete změnit jazyk uživatelského rozhraní aplikace, ťukněte na možnost Jazyk a vyberte si jiný.

Trvalé oznámení (Tato možnost je dostupná na OS Android 7 a starších)

Oznámení produktu ESET Mobile Security se standardně zobrazují v dolní části oznamovací oblasti OS Android. Pokud oznámení nechcete zobrazovat, deaktivujte možnost Trvalé upozornění.

Program zvyšování spokojenosti zákazníků

Aktivováním této možnosti se z produktu ESET Mobile Security budou zasílat anonymní informace (o výkonu a statistiky běhu), které nám pomohou v dalším vylepšování produktu a našich služeb.

Speciální nabídky

Pokud aktivujete tuto možnost, do aplikace vám budeme zasílat informace o novinkách a výhodných akcích na produkty ESET.

Aktualizace

Pro zajištění maximální ochrany je důležité používat nejnovější verzi ESET Mobile Security. Ťuknutím na položku Aktualizace zjistíte, zda je k dispozici ke stažení novější verze programu. Tato možnost není dostupná, pokud jste si ESET Mobile Security stáhli a nainstalovali prostřednictvím Google Play – v tomto případě se produkt aktualizuje automaticky z Google Play.

Odinstalovat

Pro trvalé odinstalování ESET Mobile Security ze zařízení použijte Průvodce odinstalací. Pokud je aktivní ochrana Anti-Theft, budete vyzváni k zadání bezpečnostního hesla/PIN nebo otisku prstu. Ruční odinstalaci aplikace máme popsanou v této kapitole.

note

Ochrana odinstalace

Ochrana proti odinstalování není dostupná na OS Android 7 a novějších.