Anti-Theft

Funkcija Anti-Theft saugo jūsų mobilųjį įrenginį nuo neteisėtos prieigos.

Jei pamesite savo įrenginį arba kas nors iš jūsų jį pavogs ir pakeis jūsų SIM kortelę nauja (nepatikima), ESET Mobile Security automatiškai užblokuos įrenginį ir jūsų nurodytu telefono numeriu (-iais) bus išsiųsta perspėjimo SMS žinutė. Šioje žinutėje bus šiuo metu įdėtos SIM kortelės numeris, IMSI (tarptautinės mobiliojo ryšio abonento tapatybės) numeris ir telefono IMEI (tarptautinės mobiliojo ryšio įrangos tapatybės) numeris. Neįgaliotasis vartotojas nežinos, kad tokia žinutė buvo išsiųsta, kadangi ji bus automatiškai panaikinta iš įrenginio žinučių gijų. Be to, galite paprašyti pateikti pamesto mobiliojo įrenginio GPS koordinates arba nuotoliniu būdu ištrinti visus įrenginyje saugomus duomenis.

Turite nustatyti patikimų draugų funkciją ir įtraukti telefono numerius į patikimų draugų sąrašą. Norėdami nustatyti „Anti-Theft“ apsaugą programoje „ESET Mobile Security“, žr. mūsų žinių bazės straipsnį.

important

Tekstinių žinučių funkcijos

„Anti-Theft“ funkcijų Patikimos SIM kortelės ir SMS žinučių komandos negalima naudotis CDMA įrenginiuose ir įrenginiuose, kurie nepalaiko teksto žinučių siuntimo.