Išplėstiniai parametrai

antivirus_273_1

 

Nuskaitymo lygis

Galite rinktis 2 nuskaitymo lygius:

Išmanusis – išmaniojo nuskaitymo metu nuskaitomos įdiegtos programos, DEX failai (vykdomieji „Android“ OS failai), SO failai (bibliotekos), archyvai, kuriuose nuskaitomi ne daugiau kaip 3 įdėtieji archyvai, ir SD kortelių turinys.

Išsamusis – išsamiojo nuskaitymo metu nuskaitomi visi failų tipai, neatsižvelgiant į jų plėtinį, vidinėje atmintyje ir SD kortelėje.

 

Apsauga realiuoju laiku

Nuskaitymo realiuoju laiku priemonė automatiškai paleidžiama paleidus sistemą ir nuskaito failus, kuriuos naudojate. Ji automatiškai nuskaito aplanką Atsisiųsti ir įdiegtas ar atnaujintas programas.

 

ESET Live Grid© reputacijos sistema

„ESET LiveGrid®“ yra saugos sistema, sukurta tam, kad suteiktų jūsų įrenginiui papildomą apsaugos lygį. Ji nuolat stebi sistemoje veikiančias programas ir procesus naudodama naujausius duomenis, gaunamus iš milijonų ESET vartotojų pasaulyje. Taip mes galime užtikrinti vis geresnę aktyvią visų mūsų ESET vartotojų apsaugą ir nuskaitymo greitį. Šią funkciją rekomenduojame įjungti.

 

ESET Live Grid© atsiliepimų sistema

Ji leidžia kaupti anoniminę statistiką, strigčių ataskaitas ir informaciją apie įtartinus objektus, kuriuos mes automatiškai apdorojame kurdami aptikimo mechanizmus mūsų debesijos sistemoje.

 

Nešiojamoji laikmena

ESET Mobile Security nuskaito visas prie įrenginio prijungtas nešiojamas laikmenas, pvz., USB atmintines, išorinius standžiuosius diskus...

 

Aptikti galimai nepageidaujamas programas

Galimai nepageidaujama programa – tai programa su reklamos programomis, ji diegia įrankių juostas, seka jūsų paieško rezultatus arba atlieka kitokius neaiškus uždavinius. Tam tikrais atvejais gali atrodyti, kad galimai nepageidaujamos programos keliami pavojai nublanksta prieš jos suteikiamus privalumus. Dėl šios priežasties ESET priskiria šias programas mažesnės rizikos kategorijai lyginant su kenkimo programomis.

 

Aptikti galimai nesaugias programas

Yra daug teisėtų programų, kurių paskirtis – supaprastinti tinklo įrenginių administravimą. Šiai kategorijai priskiriamos tokios programos, kaip nuotolinės prieigos įrankiai, slaptažodžių iššifravimo ir klavišų registravimo programos. Galimos nesaugios programos yra komercinės, teisėtos programinės įrangos klasifikacija. Vis dėlto piktavalių rankose jos gali būti naudojamos netinkamai siekiant pakenkti. Įjunkite parinktį Aptikti galimai nesaugias programas, kad būtų stebimos ir pageidaujant blokuojamos šių tipų programos.

 

Naujinimo serveris

Ši parinktis leidžia naujinti įrenginį iš Išankstinio leidimo serverio. Išankstinio leidimo naujinimai perėjo vidinę patikrą ir netrukus bus pasiūlyti visuomenei. Jums tai gali būti naudinga todėl, kad jums suteikiama prieiga prie pačių naujausių aptikimo metodų ir pataisų. Vis dėlto išankstinio leidimo naujinimai ne visada gali būti stabilūs. Jei norite patikrinti dabartinių programos modulių versijas, bakstelėkite meniu action_button_menu pagrindiniame ESET Mobile Security ekrane ir bakstelėkite Apie > ESET Mobile Security. Dažniausiai vartotojams rekomenduojama palikti pagal numatytuosius nustatymus pasirinktą parinktį Leidimo serveris.