Saityno portalas

ESET Mobile Security 4 versijoje yra visiškai integruota „ESET Anti-Theft“ apsauga, kuri veikia per my.eset.com portalą. Šiame portale galite stebėti savo įrenginio veiklą, užrakinti įrenginį, siųsti pasirinktinius pranešimus į įrenginio paieškos priemonę, suaktyvinti garsų signalą arba nuotoliniu būdu ištrinti įrenginio duomenis.

Jei norite susikurti my.eset.com paskyrą, bakstelėkite Sukurti naują paskyrą ir užpildykite registracijos formą. Pasitikrinkite gautų el. laiškų dėžutę, ar gavote paskyros patvirtinimą, ir spustelėkite jame esančią nuorodą, kad paskyrą suaktyvintumėte. Dabar galite naudotis „Anti-Theft“ saugos funkcijomis iš my.eset.com. Jei jau turite „My ESET“ paskyrą, bakstelėkite Prisijungti ir įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Atlikę šiuos veiksmus įrenginį galite susieti su savo „My ESET“ paskyra.

Jei reikia išsamesnės informacijos, kaip naudotis „Anti-Theft“ funkcijomis „My ESET“ portale, žr. „Anti-Theft“ internetinį žinyną arba viršutiniame dešiniajame ekrano kampe bakstelėkite Žinynas.

Kad „ESET Anti-Theft“ galėtų veikti, jai būtinos įrenginio būvimo vietos nustatymo ir prieigos prie kameros teisės. Norėdami kad įrenginys būtų blokuojamas ir rodomas įspėjimas, ESET Mobile Security būtina ekrano perdangos teisė.

Vėliausia žinoma vieta – ši funkcija „ESET Anti-Theft“ išsaugo įrenginio vietą prieš išsikraunant jo akumuliatoriui.