Apsauga nuo sukčiavimo

Sąvoka sukčiavimas apsimetant reiškia nusikalstamą veiklą, kurią sudaro vartotojų apgaulė pateikti savo konfidencialią informaciją svetainėje, kuri atrodo kaip tikra, bet yra suklastota. Sukčiavimas apsimetant dažnai naudojamas siekiant gauti prieigą prie slaptų duomenų, pvz., banko sąskaitų numerių, kredito kortelių numerių, PIN kodų, vartotojo vardų ir slaptažodžių.

Primygtinai rekomenduojame palikti apsaugos nuo sukčiavimo funkciją įjungtą. Visos galimos sukčiavimo apsimetant atakos iš svetainių ar domenų, kurie įtraukti į ESET kenkėjiškų programų duomenų bazę, bus blokuojamos parodant įspėjamąjį pranešimą apie ataką.

Apsauga nuo sukčiavimo veikia su daugelių dažniausiai naudojamų saityno naršyklių, kurios veikia „Android“ OS – Chrome, ir kitomis naršyklėmis, kurios būna iš anksto įdiegtos „Android“ įrenginiuose (jos dažniausiai vadinamos Internetas arba Naršyklė). Kitos naršyklės gali būti įtrauktos į neapsaugotųjų sąrašą, nes jos nėra visiškai suderinamos su apsaugos nuo sukčiavimo funkcija. Kad galėtumėte naudotis visomis apsaugos nuo sukčiavimo funkcijomis, rekomenduojame nenaudoti nepalaikomų saityno naršyklių.

antiphishing_036_1

Išplėskite funkcijas – ESET Mobile Security įspėja, jei apsaugos nuo sukčiavimo apsaugai reikia suteikti daugiau teisių „Android“ OS. Bakstelėdami Leisti atidarykite sistemos pritaikymo neįgaliesiems parametrus ir peržiūrėję pasirinkite parinktis, kurios leistų naudoti daugiau naršyklių ir apsaugotų naršant privačiuoju (slaptuoju) režimu. Jei nenorite, kad apie šį nesklandumą būtų pranešta kaip apie problemą, bakstelėkite Nepaisyti šios problemos (nerekomenduojama).

 

Tam, kad išjungtumėte apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant, bakstelkite meniu mygtuką three_dots_menu ir palieskite Išjungti.