Загальний опис

Програма ESET Log Collector призначена для збору певних даних, наприклад інформації про конфігурацію й журналів, на окремому комп’ютері для полегшення вирішення проблем, з якими користувач звертається до служби технічної підтримки. Можна вказати інформацію, яку потрібно збирати, скориставшись доступним списком артефактів, зокрема відомості про максимальний вік записів журналів для збирання, формат зібраних журналів ESET, а також ім’я вихідного ZIP-файлу. Якщо скористатись інструментом ESET Log Collector на комп’ютері, на якому не інстальовано жоден продукт ESET для захисту безпеки, можна зібрати лише журнали подій Windows і дампи запущених процесів.


note

ESET Log Collector Має такі ж самі системні вимоги, як і продукт захисту ESET. ESET Log Collector виконується у всіх версіях Microsoft Windows.

Інструмент ESET Log Collector збирає вибрану інформацію про систему автоматично, щоб прискорити вирішення проблем. У разі звернення до служби технічної підтримки ESET вас можуть попросити надати журнали з вашого комп’ютера. За допомогою ESET Log Collector ви зможете легко зібрати потрібні відомості.

download_button

ESET Log Collector містить усі мови в одному виконуваному файлі. Це дає змогу за необхідності перемикати мову безпосередньо під час запуску, а не завантажувати для цього потрібну локалізовану версію. Використовувана мова визначається автоматично, або її можна вибрати самостійно. Є два способи самостійно визначити мову:

1.Скористайтеся перемикачем командного рядка /lang:<language_code>

2.Перейменуйте файл на ESETLogCollector_<language_code>.exe

Доступні значення кодів мови: ARE, BGR, CSY, DAN, DEU, ELL, ENU, ESL, ESN, ETI, FIN, FRA, FRC, HUN, CHS, CHT, ITA, JPN, KKZ, KOR, LTH, NLD, NOR, PLK, PTB, ROM, RUS, SKY, SLV, SVE, THA, TRK, UKR


note

Інструмент ESET Log Collector постачається як 32-розрядна програма. Щоб забезпечити її належне функціонування на комп’ютері під керуванням 64-розрядної ОС, пакет програми містить 64-розрядний виконуваний файл ESET Log Collector, вбудований як ресурс, що видобувається в тимчасовий каталог Temp і виконується після виявлення 64-розрядної системи.

Інструмент ESET Log Collector можна використовувати у двох режимах, наведених нижче.

Графічний інтерфейс користувача

Інтерфейс командного рядка (з версії 1.8). Якщо жодного параметра командного рядка не вказано, інструмент ESET Log Collector запускатиметься в режимі графічного інтерфейсу.

Журнали продукту ESET збираються як оригінальні двійкові файли або відфільтровані двійкові файли (варіант за замовчуванням), коли програма ESET Log Collector працює в режимі графічного інтерфейсу. У разі експорту відфільтрованого двійкового файлу можна вибрати максимальний вік записів. Максимальна кількість експортованих записів – 1 млн на файл журналу.


note

Ще одна функція ESET Log Collector — перетворення створених двійкових файлів журналів ESET (.dat) на файл у форматі XML або текстовий файл. Проте скористатися цією функцією можна лише за допомогою інтерфейсу командного рядка ESET Log Collector.