ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Prisijunkite prie „ESET HOME“

Susiekite įrenginį su ESET HOME, kad peržiūrėtumėte ir valdytumėte visas savo aktyvintas ESET prenumeratas ir įrenginius. Galite atnaujinti, naujovinti ar pratęsti prenumeratą bei peržiūrėti svarbią prenumeratos informaciją. ESET HOME valdymo portale arba mobiliojoje programėlėje galite pridėti kitų prenumeratų, atsisiųsti produktus į savo įrenginius, patikrinti produkto saugos būseną ar bendrinti prenumeratas el. paštu. Daugiau informacijos rasite apsilankę ESET HOME internetiniame žinyne.

BEGINNER_MYESET

Įrenginio prijungimas prie ESET HOME:


note

Jei jungiatės prie ESET HOME diegdami arba pasirinkdami Naudoti ESET HOME paskyrą kaip aktyvinimo būdą, vadovaukitės nurodymais temoje Naudoti ESET HOME paskyrą.

Jei jau įdiegėte ir aktyvinote „ESET Internet Security“ naudodami prie ESET HOME paskyros pridėtą prenumeratą, galite susieti įrenginį su ESET HOME, naudodamiesi ESET HOME portalu. Vadovaukitės ESET HOME internetinio žinyno instrukcijomis ir leiskite prisijungti ESET Internet Security.

1.Pagrindiniame programos lange spustelėkite ESET HOME paskyra > Prisijungti prie ESET HOME arba spustelėkite Prisijungti prie ESET HOME pranešime Susiekite šį įrenginį su ESET HOME paskyra.

2.Prisijungti prie savo ESET HOME paskyros.


note

Jeigu dar neturite ESET HOME paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą, kad užsiregistruotumėte arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite Pamiršau savo slaptažodį ir atlikite ekrane pateikiamus veiksmus arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

3.Nustatykite įrenginio pavadinimą ir spustelėkite Tęsti.

4.Sėkmingai užmezgus ryšį rodomas išsamios informacijos langas. Spustelėkite Atlikta.