ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Stav předplatného

Vaše předplatné může být různém stavu. Informaci o stavu svého předplatného najdete v ESET HOME. Chcete-li přidat předplatné ke svému účtu ESET HOME, podívejte se do článek o přidávání předplatného.


note

Pokud ještě účet ESET HOME nemáte, přečtěte si rovněž Vytvoření nového účtu ESET HOME.

Pokud je stav předplatného jiný než Aktivní, zobrazí se při aktivaci chyba nebo oznámení v hlavním okně programu.

Chcete-li zakázat oznámení o stavu předplatného, otevřete Rozšířená nastavení > Oznámení > Stavy aplikací. Následně klikněte na Změnit, rozbalte seznam Licencování a odklikněte pole v řádku oznámení, které chcete vypnout. Vypnutí oznámení problém nevyřeší.

Popisy a doporučená řešení pro různé stavy předplatného naleznete v tabulce níže:

Stav předplatného

Popis

Řešení

Aktivní

Předplatné je platné a není nutná vaše interakce. ESET Internet Security lze aktivovat a podrobnosti o předplatném najdete v hlavním okně programu > Nápověda a podpora.

 

Nadužívané

Toto předplatné používá více zařízení, než je povoleno. Zobrazí se chyba aktivace.

Další informace naleznete v kapitole Aktivace se nezdařila z důvodu nadužívání předplatného.

Pozastaveno

Vaše předplatné bylo pozastaveno z důvodu problémů s platbou. Chcete-li předplatné používat, ujistěte se, že jsou vaše platební údaje na ESET HOME aktuální, nebo se obraťte na prodejce předplatného. Oznámení o této chybě se vám zobrazí během aktivace produktu nebo v hlavním okně programu.

Nainstalovaný produkt – pokud máte účet ESET HOME, klikněte v oznámení zobrazeném v hlavním okně programu na možnost Spravujte své předplatné v ESET HOME a zkontrolujte své platební údaje. V opačném případě kontaktujte prodejce předplatného.

 

Chyba při aktivaci – pokud máte účet ESET HOME, v okně s oznámením o chybě při aktivaci klikněte na Přejít na ESET HOME a zkontrolujte své platební údaje. V opačném případě kontaktujte prodejce předplatného.

Vypršelo

Platnost vašeho předplatného vypršela a toto předplatné nemůžete použít k aktivaci ESET Internet Security. Oznámení o této chybě se vám zobrazí během aktivace produktu nebo v hlavním okně programu. Pokud již nainstalovali ESET Internet Security, vaše zařízení není chráněno a aktualizováno.

Nainstalovaný produkt – v oznámení zobrazeném v hlavním okně programu klikněte na Obnovit předplatné a postupujte podle pokynů v kapitole Jak obnovím předplatné? nebo klikněte na Aktivovat produkt a vyberte způsob aktivace.

 

Chyba při aktivaci – v okně s oznámením o chybě při aktivaci klikněte na Obnovit předplatné a postupujte podle pokynů v kapitole Jak obnovit předplatné? nebo zadejte nový nebo obnovený aktivační klíč a klikněte na Obnovit předplatné.

Zrušeno

Vaše předplatné bylo zrušeno společností ESET nebo prodejcem předplatného.

Pokud se zobrazí chyba: Předplatné bylo zrušeno v hlavním okně programu nebo během aktivace (a předplatné by mělo fungovat správně), kontaktujte prodejce předplatného.