ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

ESET Internet Security

ESET Internet Security představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ESET LiveGrid® v kombinaci s našimi vlastními moduly Firewall a Antispam rychle a přesně zajišťuje bezpečnost vašeho počítače. Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Internet Security je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti

Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní produktu bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Upravili jsme textaci oznámení zobrazených uživateli a přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva, jako je hebrejština a arabština. Prostřednictvím online nápovědy, integrované do produktu, získáte vždy nejaktuálnější informace ke konkrétním zobrazeným oknům v programu ESET Internet Security.

Tmavý režim

Rozšíření pro zapnutí tmavého zobrazení uživatelského rozhraní. Preferované barevné schéma si můžete zvolit v prvcích uživatelského rozhraní.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý škodlivý kód, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a anti-phishingová ochrana monitorují komunikaci mezi webovými prohlížeči a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace detekční jádra (dříve známé jako "virové databáze") a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®
(založen na cloudové technologii)

Můžete zkontrolovat reputaci spuštěných procesů a souborů přímo v ESET Internet Security vůči cloudové databázi.

Správa zařízení

Produkt automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Dále dokáže blokovat výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému a jeho bezpečnost pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Odloží všechna vyskakovací okna, aktualizace nebo jiné činnosti náročné na systém, aby šetřil systémové prostředky pro hraní her a jiné činnosti na celé obrazovce.

Funkce ESET Internet Security

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu nabízí zabezpečení prohlížeče pro přístup k online bankovnictví nebo online platebním branám, aby všechny online transakce probíhaly v důvěryhodném a bezpečném prostředí.

Podpora síťových vzorků

Síťové podpisy umožňují rychlou identifikaci a blokování škodlivé komunikace přicházející z uživatelských zařízení nebo na ně směřující, například botů a balíčků exploitů. Jedná se o funkci ochrany proti zapojení do botnetu.

Inteligentní firewall

Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem.

Antispamová ochrana poštovních klientů

Spam představuje více než 50 % veškeré e-mailové komunikace. Antispamová ochrana poštovních klientů chrání před tímto problémem.

Anti-Theft

Anti-Theft výrazně rozšiřuje možnosti zabezpečení zařízení v případě ztráty nebo odcizení. Pokud si na zařízení nainstalujete ESET Internet Security a zapnete funkci Anti-Theft, zařízení se ve stejnojmenné části ESET HOME zobrazí. Pomocí webového rozhraní můžete na zařízení konfigurovat a spravovat funkce Anti-Theft, např. označit zařízení za ztracené nebo jej vzdáleně ovládat.

Rodičovská kontrola

Zabrání vašim potomkům v přístupu na stránky s nevhodným obsahem.

Aby ESET Internet Security fungoval správně, musí být předplatné aktivní. Doporučujeme obnovit předplatné několik týdnů před jeho vypršením pro ESET Internet Security.