ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Bezplatný aktivační klíč ESET

Předplatné pro ESET Internet Security není zdarma.

Aktivační klíč ESET je unikátní sekvence písmen a čísel oddělených pomlčkou, kterou poskytuje společnost ESET, aby umožnila legální používání ESET Internet Security v souladu s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem. Každý koncový uživatel je oprávněn používat aktivační klíč pouze v rozsahu, v jakém má právo používat ESET Internet Security na základě počtu licencí udělených společností ESET. Aktivační klíč je důvěrný a nelze jej sdílet. Můžete však sdílet předplatné pomocí ESET HOME.

Na internetu můžete nalézt velké množství webových stránek, které vám mohou nabízet aktivační klíč ESET "zdarma", ale pamatujte:

Kliknutím na reklamu „předplatné ESET zdarma" může dojít ke kompromitaci vašeho počítače nebo zařízení a riskujete jeho napadení škodlivým kódem. Malware se může šířit prostřednictvím neoficiálního obsahu internetu (např. z různých fór nebo videí), z webových stránek slibujících zisk finančního obnosu na základě jejich navštívení apod. Jsou to běžné postupy, jak obelhat uživatele.

Společnost ESET může zakázat pirátské předplatné a také to dělá.

Aktivace produktu pomocí pirátského aktivačního klíče není v souladu s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem, které přijímáte instalací ESET Internet Security.

Předplatné na produkty ESET kupujte výhradně prostřednictvím oficiálních kanálů, například na webových stránkách www.eset.com, u distributorů a prodejců ESET. Nikdy nenakupujte předplatné na neoficiálních webových stránkách, jako je eBay, nebo sdílené předplatné poskytnuté třetí stranou.

Stažení ESET Internet Security je bezplatné, ovšem v průběhu instalace je vyžadována aktivace platným aktivačním klíčem (produkt si můžete stáhnout a nainstalovat, ale bez aktivace nebude fungovat).

Nesdílejte nikdy své předplatné na internetu nebo sociálních médií (mohlo by dojít k jeho zneužití).

Jak rozpoznat pirátské předplatné ESET, a jak jej nahlásit, se dovíte v Databázi znalostí.


Pokud jste se dosud nerozhodli k zakoupení bezpečnostního produktu ESET, můžete zatím využít zkušební verzi:

1.Aktivujte ESET Internet Security bezplatnou zkušební verzí

2.Zapojte se do ESET Beta programu

3.Pokud používáte zařízení s operačním systémem Android, nainstalujte si ESET Mobile Security. Jedná se o freemium.

Chcete-li získat slevu nebo prodloužit předplatné, obnovte své předplatné ESET.