ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Parola korumalı Gelişmiş ayarların kilidi nasıl açılır?

Korumalı Gelişmiş ayarlara erişmek istediğinizde parola girişi için bir pencere görüntülenir. Parolanızı unutur veya kaybederseniz Parolayı geri yükle seçeneğini tıklayın ve lisans kaydı için kullandığınız e-posta adresini girin. ESET size doğrulama kodunu içeren bir e-posta gönderir. Doğrulama kodunu girin ve yeni parolayı yazıp onaylayın. Doğrulama kodu yedi gün boyunca geçerlidir.

Parolayı ESET HOME hesabınız üzerinden geri yükleyin - Etkinleştirme için kullanılan lisans ESET HOME hesabınızla ilişkilendirilmişse bu seçeneği kullanın. ESET HOME hesabınıza giriş yapmak için kullandığınız e-posta adresini girin.

E-posta adresinizi hatırlamıyorsanız veya parolayı geri yüklemekle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız Teknik Destek ile iletişime geçin. Teknik Destek bölümümüzle iletişim kurmak için ESET web sitesine yönlendirilirsiniz.

Teknik Destek için kod oluştur - Bu seçenek, Teknik Destek için bir kod oluşturur. Teknik Destek tarafından sağlanan kodu kopyalayın ve Doğrulama kodum var'ı tıklayın. Doğrulama kodunu girdikten sonra yeni parolanızı yazıp onaylayın. Doğrulama kodu yedi gün boyunca geçerlidir.

Daha fazla bilgi için ESET Windows ev ürünlerinde ayar koruma parolanızın kilidini açma bölümüne bakın.