ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Instalace

Instalaci ESET Internet Security můžete na svém počítači provést dvěma způsoby. Způsoby instalace se mohou lišit v závislosti na zemi a způsobu vydání:

Live installer si můžete stáhnout z internetových stránek společnosti ESET, případně jej naleznete na zakoupeném CD/DVD. Instalační balíček je univerzální pro všechny jazykové varianty (při instalaci vyberete jazykovou verzi). Jedná se o malý soubor. Další potřebné soubory pro instalaci ESET Internet Security se stáhnou automaticky z internetu.

Offline instalační balíček – jedná se o .exe soubor, který obsahuje všechny soubory potřebné pro instalaci. Proto je větší než Live installer a nevyžaduje připojení k internetu.


important

Před spuštěním instalace ESET Internet Security se ujistěte, že na počítači není nainstalován žádný jiný antivirový program. Současný běh dvou a více antivirových programů na jednom počítači může vést k vzájemné nekompatibilitě. Proto doporučujeme odinstalovat všechny ostatní antivirové programy. V ESET Databázi znalostí naleznete nástroje pro odinstalaci nejrozšířenějších antivirových programů (dostupný v angličtině a několika dalších jazycích).