ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Bezplatný licenční klíč na produkt ESET

Placená licence ESET Internet Security není zdarma.

Licenční klíč ESET je unikátní sekvence písmen a číslic oddělených pomlčkou poskytovaná společností ESET v souladu s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem a slouží k legální aktivaci produktu ESET Internet Security. Každý koncový uživatel je oprávněn používat licenční klíč pouze v rozsahu, v jakém má právo používat ESET Internet Security – na základě počtu licencí udělených společností ESET. Licenční klíč je považován za důvěrný a není možné jej sdílet, ovšem prostřednictvím portálu ESET HOME můžete sdílet jednotky své licence.

Na internetu můžete nalézt velké množství webových stránek, které vám zaručeně poskytnou licenční klíč ESET "zdarma", ale pamatujte:

Kliknutím na reklamu "bezplatná ESET licence" může dojít ke kompromitaci vašeho počítače nebo zařízení a riskujete jeho napadení škodlivým kódem. Malware se může šířit prostřednictvím neoficiálního obsahu internetu (např. z různých fór nebo videí), z webových stránek slibujících zisk finančního obnosu na základě jejich navštívení apod. Jsou to běžné postupy, jak obelhat uživatele.

Společnost ESET je schopna deaktivovat pirátské licence a také tak provádí.

Aktivace produktu pirátskou licencí není v souladu s Licenčním ujednáním s koncovým uživatelem, které přijímáte instalací ESET Internet Security.

Licenci na produkty ESET kupujte výhradně prostřednictvím oficiálních kanálů, například na webových stránkách www.eset.com, u distributorů a prodejců ESET. Nikdy nenakupujte licence na neoficiálních webových stránkách, jako je eBay, nebo sdílené licence poskytnuté třetí stranou.

Stažení ESET Internet Security je bezplatné, ovšem v průběhu instalace je vyžadována aktivace platným licenčním klíčem (produkt si můžete stáhnout a nainstalovat, nicméně bez aktivace nebude fungovat).

Nesdílejte nikdy své licenční údaje prostřednictvím internetu nebo sociálních médií. Mohly by být rozšířeny a zneužity ve váš neprospěch.

Jak rozpoznat pirátskou licenci ESET, a jak ji nahlásit, se dovíte v Databázi znalostí.


Pokud jste se dosud nerozhodli, že si zakoupíte bezpečnostní produkt ESET, můžete zatím využít zkušební verzi:

1.Aktivujte ESET Internet Security bezplatnou zkušební licencí

2.Zapojte se do ESET Beta programu

3.Pokud používáte zařízení s operačním systémem Android, nainstalujte si ESET Mobile Security. Jedná se o freemium.

Pro získání slevy / prodloužení licence si přečtěte článek: Rozšíření a prodloužení licence na produkt ESET.