ESETi veebiabi

Otsing Eesti
Valige teema

Uudised

Mis on uut tootes ESET Internet Security 16.1

Intel® Threat Detection Technology

Riistvaral põhinev tehnoloogia, mis paljastab lunavara, kui see püüab vältida mälus tuvastamist. Selle integratsioon suurendab lunavara kaitset, hoides samal ajal süsteemi üldist jõudlust kõrgena. Vaadake toetatud protsessoreid.

Tume režiim

See funktsioon võimaldab valida toote ESET Internet Security graafilise kasutajaliidese jaoks heledat või tumedat värviskeemi. Nüüd saate värviskeemi vahetada programmi põhiakna paremas ülanurgas.

Täiustatud panganduse ja maksete kaitse

Režiim „Turva kõik brauserid” on toetatud brauserite puhul vaikimisi lubatud, et aidata teil oma lemmikbrauserit kasutades kaitsta makseid, pangatehinguid ja tundlikke andmeid.

Eemaldatud Windows 7, 8 ja 8.1 tugi.

ESET Internet Security 16.1 on toetatud ainult operatsioonisüsteemides Windows 10 ja 11. Lisateavet leiate teemast Microsoft Windows aegunud versioonid.


note

Selleks, et keelata teavitused „Mis on uut?“, klõpsake valikuid Täpsem häälestus > Teatised > Töölauateatised. Klõpsake valiku Töölauateavitused kõrval käsku Redigeeri, tühjendage ruut Kuva teatised „Mis on uut“ ja klõpsake nuppu OK. Teatiste kohta leiate lisateavet jaotisest Teatised.