Нові функції та можливості

Нове в ESET Internet Security 15.0

Удосконалена функція "Інспектор мережі" (раніше "Домашня мережа")

Допомагає захистити вашу мережу й пристрої IoT і показати пристрої, підключені до маршрутизатора. Дізнайтеся, як перевіряти використовувані мережі й підключені пристрої.

ESET HOME (раніше — myESET)

Забезпечує покращену видимість і контроль безпеки. Інсталюйте захист для нових пристроїв, додавайте ліцензії й відкривайте спільний доступ до них, а також отримуйте важливі сповіщення через мобільну програму й веб-портал. Більш докладну інформацію див. в онлайн-довідці ESET HOME.

Удосконалена система запобігання вторгненням (HIPS)

Сканує ділянки пам’яті, які можуть бути змінені в результаті дії ретельно розроблених методів вставлення шкідливого програмного забезпечення. Удосконалення розширюють технічну можливості виявляти найскладніші вторгнення шкідливого програмного забезпечення.


Зображення й додаткову інформацію про нові функції в ESET Internet Security див. за посиланням What's new in the latest version of ESET home products (Нові функції в останніх версіях продуктів ESET для домашнього використання).


note

Щоб вимкнути сповіщення про нові функції й можливості, клацніть Додаткові параметри > Інструменти > Сповіщення > Основні. Натисніть Редагувати поруч із параметром Сповіщення програм і зніміть прапорець Показувати сповіщення про нові функції та можливості. Більш докладну інформацію про сповіщення див. в розділі Сповіщення.