Kas naujo?

Kas naujo ESET Internet Security 15 versijoje

Patobulintas Tinklo tikrinimo įrankis (anksčiau Išmanieji namai)

Padeda apsaugoti tinklo ir IoT įrenginius ir rodo prie kelvedžio prijungtus įrenginius. Sužinokite, kaip patikrinti, kokius tinklus naudojate ir kokie įrenginiai prijungti.

ESET HOME (anksčiau vadinta „myESET“)

Užtikrina didesnį jūsų saugos matomumą ir kontrolę. Įdiekite naujų įrenginių apsaugą, pridėkite ir bendrinkite licencijas ir gaukite svarbius pranešimus mobiliojoje programėlėje ir žiniatinklio portale. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite ESET HOME internetiniame žinyne.

Patobulinta pagrindinio kompiuterio apsaugos nuo įsilaužimo sistema (HIPS)

Nuskaito atminties sritis, kurias galima modifikuoti sudėtingais kenkėjiškų programų infiltravimo metodais. Patobulinimai išplečia technologines galimybes aptikti sudėtingiausius kenkėjiškų programų įsibrovimus.


Vaizdų ir papildomos informacijos apie naujas funkcijas ESET Internet Security ieškokite Kas naujo naujausioje ESET produktų namams versijose.


note

Norėdami išjungti Rodyti pranešimus Kas nauja, spustelėkite Išplėstinis nustatymas > Pranešimai > Darbalaukio pranešimai. Spustelėkite Redaguoti šalia Darbalaukio pranešimai ir pašalinkite parinkties Rodyti pranešimus Kas nauja žymėjimą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie pranešimus, žr. skyrių Pranešimai.