Võrgukaitse tõrkeotsing

Tõrkeotsinguviisard aitab lahendada ESET-i tulemüüri põhjustatud ühenduvusprobleeme. Valige rippmenüüst periood, mille jooksul side on blokeeritud. Viimati blokeeritud sidet puudutav loend annab ülevaate konkreetse perioodi jooksul blokeeritud rakenduste ja seadmete tüübi, maine ja koguarvu kohta. Blokeeritud side kohta lisateabe saamiseks klõpsake suvandit Lisateave. Järgmise sammuna tühistage selle rakenduse või seadme blokeering, kus teil on ühendusega probleeme.

Kui klõpsate käsku Tühista blokeering, on eelnevalt blokeeritud side lubatud. Kui teil on rakendusega jätkuvalt probleeme või seade ei tööta ootuspäraselt, siis klõpsake suvandit Rakendus ei toimi endiselt ja kogu side, mis oli eelnevalt selle seadme jaoks blokeeritud, on nüüd lubatud. Kui probleem püsib, taaskäivitage arvuti.

Viisardi loodud reeglite vaatamiseks klõpsake nuppu Kuva muudatused. Peale selle saate vaadata viisardi loodud reegleid jaotisest Täpsem häälestus > Võrgukaitse > Tulemüür > Täpsem > Reeglid.

Klõpsake käsku Tühista veel üks blokeering, et teha tõrkeotsingut sideprobleemide puhul mõnes muus seadmes või rakenduses.