Aké novinky prináša táto verzia?

Nová verzia programu ESET Internet Security prináša nasledujúce vylepšenia:

Vytváranie protokolov na jedno kliknutie – rozšírené protokoly je teraz možné vytvárať už na jedno kliknutie.

Kontrola UEFI – zvyšuje úroveň ochrany pred malvérom, keďže dokáže odhaliť a odstrániť hrozby, ktoré sú schopné spustiť sa ešte pred zavedením operačného systému pri štarte počítača. Bližšie informácie o tejto technológii nájdete v slovníku pojmov.

Vysoký výkon a nízke zaťaženie systémutáto verzia bola navrhnutá tak, aby bola šetrná k systémovým prostriedkom a umožňovala vám naplno využívať výkon vášho počítača, no zároveň poskytovala maximálnu ochranu pred novými druhmi hrozieb.

Prepracované rozšírené nastavenia – nastavenia systému ESET LiveGrid® boli presunuté do sekcie Detekčné jadro, rozšírené protokoly modulu Antispam boli presunuté do sekcie Diagnostika a pod.

Vylepšená podpora programov na čítanie textu z obrazovky – ESET Internet Security podporuje najrozšírenejšie programy na čítanie textu z obrazovky (JAWS, NVDA, Narrator).

Spustenie kontroly súboru jeho presunutím do okna programu – môžete manuálne spustiť kontrolu konkrétneho súboru alebo priečinka tak, že ho myšou presuniete do vyznačeného priestoru v okne programu.

Odporučenie ESET produktu priateľovi – ESET Internet Security teraz môžete odporučiť svojim priateľom a rodine a získať tak odmenu v podobe dodatočných mesiacov bezplatnej ochrany.

ESET Internet Security sa teraz inštaluje v kompaktnejšom formáte, čo inštaláciu zrýchľuje. Sťahovanie potrebných programových modulov sa začne až po dokončení inštalácie a aktivácie produktu.

ESET Internet Security vás upozorní na možné bezpečnostné riziko, ak sa pripojíte do nezabezpečenej alebo slabo zabezpečenej bezdrôtovej siete.

Podrobnejšie informácie o nových funkciách a vylepšeniach v ESET Internet Security nájdete v nasledujúcom článku Databázy znalostí spoločnosti ESET:
Čo je nové v produktoch ESET určených pre domácnosti?