Správa licencií

Po zvolení možnosti Použiť správu licencií budete v novom okne vyzvaný zadať prihlasovacie údaje k vášmu my.eset.com účtu. Zadajte svoje prihlasovacie údaje a kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa pre zobrazenie vašich licencií na portáli ESET License Manager. Vyberte príslušnú licenciu na aktiváciu vášho produktu ESET Internet Security a kliknite na tlačidlo Pokračovať pre vykonanie aktivácie.

note

Poznámka

Ak ešte nemáte my.eset.com účet, zaregistrovať sa môžete kliknutím na tlačidlo Vytvoriť účet.

note

Poznámka

V prípade, že si neviete spomenúť na svoje heslo, kliknite na možnosť Zabudol som heslo a riaďte sa pokynmi na webovej stránke, na ktorú budete presmerovaný.

ESET License Manager vám umožňuje spravovať všetky vaše licencie pohodlne z jedného miesta. Na portáli uvidíte všetky dôležité informácie o jednotlivých licenciách a môžete tiež jednoducho predĺžiť platnosť licencie, zmeniť ju na vyšší produkt alebo ju rozšíriť na viacero zariadení. Najskôr je na portáli potrebné zadať licenčný kľúč. Následne uvidíte, pre aký produkt ESET je daná licencia určená, na akom zariadení máte licenciu aktivovanú, na koľkých zariadeniach ju ešte môžete použiť a kedy vyprší jej platnosť. Zariadenie, na ktorom je licencia aktivovaná, môžete premenovať alebo deaktivovať. Po kliknutí na tlačidlo Obnoviť budete presmerovaný na online obchod, kde si môžete zakúpiť predĺženie licencie.

V prípade, že chcete svoju licenciu zmeniť na vyšší produkt (napríklad z ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security Premium) alebo chcete váš bezpečnostný produkt ESET nainštalovať na ďalšie zariadenie, budete taktiež presmerovaný na online obchod pre dokončenie nákupu.

ESET License Manager vám tiež umožňuje pridať si do portálu všetky svoje licencie, stiahnuť si produkt priamo do svojho zariadenia alebo licencie zdieľať so svojimi priateľmi alebo členmi rodiny prostredníctvom e-mailu.