Kas naujo šioje versijoje?

Naujoje ESET Internet Security versijoje įdiegti šie patobulinimai:

Registravimas vienu paspaudimu – galite sukurti išplėstinius žurnalus vos vienu paspaudimu.

Bendrosios išplėstinės programinės aparatinės įrangos sąsajos (UEFI) skaitytuvas prideda aukštesnio lygio apsaugą nuo kenkėjiškų programų, nustatydamas ir pašalindamas grėsmes, kurios gali būti paleidžiamos prieš įkraunant operacinę sistemą. Jei pageidaujate daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Didelis efektyvumas ir menkas poveikis sistemaiši versija yra sukurta taip, kad būtų efektyviai naudojami sistemos ištekliai, o jūs galėtumėte mėgautis sklandžiai veikiančiu kompiuteriu ir tuo pat metu būtų apsauga nuo naujų grėsmių.

Pertvarkyti išplėstiniai nustatymai – ESET LiveGrid® nustatymai perkelti į aptikimo modulio skyrių, apsaugos nuo brukalo išplėstinis registravimas perkeltas į Diagnostikos skyrių ir t. t.

Pagerintas ekrano skaitytuvo palaikymas – ESET Internet Security palaiko populiariausius ekrano skaitytuvus (JAWS, NVDA, „Narrator“).

Failų nuskaitymas nuvelkant – failą ar aplanką galite nuskaityti tiesiog nuvilkdami failą ar aplanką į pažymėtą sritį.

ESET produkto rekomendavimas draugui – ESET Internet Security dabar siūlo rekomendacijos premijas, todėl galite dalytis savo ESET produkto privalumais su šeima ar draugais.

ESET Internet Security dabar diegiamas kompaktišku formatu, kad diegimas būtų greitesnis. Kai produktas įdiegiamas ir aktyvinamas, pradedama siųsti modulius.

ESET Internet Security praneš jums, kai prisijungsite prie neapsaugoto belaidžio tinklo arba tinklo su silpna apsauga.

Norėdami daugiau informacijos apie naujas ESET Internet Security funkcijas, skaitykite šį ESET žinių bazės straipsnį:
Kas naujo šioje ESET namų produktų versijoje