ESET produkto rekomendavimas draugui

Ši ESET Internet Security versija dabar siūlo rekomendacijos premijas, todėl galite dalytis savo ESET produkto privalumais su šeima ar draugais. Galite net dalytis rekomendacijomis iš produkto, aktyvinto naudojant bandomąją licenciją. Jei esate bandomosios versijos vartotojas, už kiekvieną sėkmingą jūsų išsiųstą rekomendaciją, pagal kurią buvo aktyvintas produktas, jums ir jūsų draugui bus pratęstas bandomosios versijos licencijos laikotarpis.

Galite pateikti rekomendacijas naudodami savo įdiegtą ESET Internet Security. Produktas, kurį galite rekomenduoti, priklauso nuo to, iš kokio produkto pateikiate rekomendaciją; žiūrėkite toliau pateiktą lentelę.

Jūsų įdiegtas produktas

Produktas, kurį galite rekomenduoti

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Produkto rekomendavimas

Norėdami nusiųsti rekomendacijos nuorodą, spustelėkite Rekomenduoti draugui pagrindiniame ESET Internet Security meniu. Spustelėkite Rekomenduoti pateikiant rekomendacijos nuorodą. Jūsų produktas sugeneruos rekomendacijos nuorodą, kuri bus rodoma naujame lange. Nukopijuokite nuorodą ir nusiųskite ją savo šeimos nariams ir draugams. Rekomendacijos nuorodą galima bendrinti tiesiogiai iš savo ESET produkto, naudojant parinktis Bendrinti „Facebook“, Rekomenduoti savo „Gmail“ kontaktams ir Bendrinti „Twitter“.

Kai jūsų draugas spustelės jūsų atsiųstą rekomendacijos nuorodą, jis bus nukreiptas į tinklalapį, iš kurio galės atsisiųsti produktą ir jį naudoti papildomam NEMOKAMOS apsaugos mėnesiui. Jūs kaip bandomosios versijos vartotojas gausite pranešimą apie kiekvieną sėkmingai aktyvintą rekomendacijos nuorodą, o jūsų licencija bus automatiškai pratęsta papildomam NEMOKAMOS apsaugos mėnesiui. Taip NEMOKAMĄ apsaugą galite pratęsti iki 5 mėnesių. Galite pasitikrinti sėkmingai aktyvintų rekomendacijų nuorodų skaičių savo ESET produkto lange Rekomenduoti draugui.