co je nového?

Nové verze ESET Internet Security nabízí následující vylepšení:

Získání protokolů jedním kliknutím – jedním kliknutím vytvoříte diagnostické protokoly.

Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) skener – další úroveň ochrany, která dokáže detekovat škodlivý kód a odstranit hrozby, který by se dokázal spustit ještě před startem samotného operačního systému. Přečtěte si více o této technologii ve slovníku pojmů.

Vyšší výkon, nižší dopad na systémnová verze využívá efektivněji systémové prostředky, díky čemuž si můžete vychutnat vyšší výkon svého počítače i během neustálé ochrany před novými hrozbami.

Přepracované rozšířené nastavení – přejmenovali jsme některé části nastavení a přesunuli adekvátním způsobem nastavení ESET LiveGrid® atp.

Vylepšena podpora odečítačů obrazovek – ESET Internet Security podporuje nejrozšířenější odečítače obrazovek (JAWS, NVDA, Narrator).

Podpora drag and drop pro kontrolu souborů – pro zkontrolování konkrétních souborů nebo složek je můžete pohodlně přesunout myší do definované části v hlavním okně programu.

Doporučení produktu ESET přátelům – ESET Internet Security můžete doporučit členům vaší rodiny a přátelům a získat odměnu.

Instalace ESET Internet Security je díky tomu rychlejší. Po nainstalování a aktivování produktu se stáhnou nejnovější verze ostatních modulů.

ESET Internet Security vás upozorní na připojení k nezabezpečené bezdrátové síti nebo síti se slabým zabezpečením.

Další podrobnosti o nových funkcích v ESET Internet Security naleznete v následujícím článku znalostní databáze znalostí společnosti ESET:
Co je nového v nové verzi produktu ESET pro domácí uživatele?