ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Přehled

Na záložce Přehled jsou zobrazeny informace o aktuálním stavu ochrany vašeho serveru. Dále jsou zde uvedeny souhrnné informace o činnosti produktu ESET Server Security.

MONITOR_GREEN Zelená ikona a informace Maximální ochrana znamená, že je zajištěna maximální úroveň ochrany.

MONITOR_RED Červená barva stavu ochrany, symbol "!" a informace Není zajištěna maximální ochrana signalizuje kritické problémy. Seznam možných stavů ochrany naleznete v kapitole Stavy ochrany.

MONITOR_ORANGE Žlutá barva stavu ochrany, symbol "i" a informace ESET vyžaduje vaši pozornost nepředstavuje kritický problém.

monitoring_status

Pokud všechny moduly pracují správně, stav ochrany je zelený. V případě, že některý z modulů není plně funkční, zobrazí se červený nebo oranžový vykřičník. V horní části okna jsou následně uvedeny detailními informace.

Společně s nimi se zobrazí návrh na možné řešení problému pro obnovení maximální ochrany. Stav jednotlivých modulů můžete změnit na záložce Nastavení pomocí odpovídajících přepínačů.

V dolní části okna se zobrazují základní informace o produktu a serveru:

Verze produktu – číslo verze ESET Server Security.

Název serveru – FQDN nebo název stroje.

Systém – podrobnosti o operačním systému.

Počítač – informace o hardwaru.

Doba od spuštění – informace o době běhu operačního systému od posledního startu.

Pokud uvedený návrh na řešení problému nezabral, klikněte v hlavním okně programu na záložku Nápověda a podpora a zkuste prohledat nápovědu nebo ESET Databázi znalostí. Pokud i přesto budete potřebovat pomoc, můžete založit požadavek na technickou podporu. Specialisté technické podpory ESET vám odpoví v co nejkratším možném čase, a pomohou vám s řešením problému.