ERA/ESMC: cíle kontroly

Tato funkce umožňuje ESET Security Management Center použít cíl skenování (volitelnou kontrolu databáze poštovních schránek a Hyper-V kontrolu) při spuštění úlohy klienta Kontrola serveru na serveru s ESET File Security. ERA/ESMC: nastavení cíle kontroly jsou umožněna pouze pokud máte nainstalovaný ESET Management Agent, jinak je možnost zašedivělá.

Když povolíte Generovat seznam cílů, ESET File Security vytvoří seznam dostupných cílů kontroly. Tento seznam je generován periodicky s přihlédnutím k stanovenému intervalu.


Poznámka

Prvotní generování seznamu cílů kontroly bude trvat polovinu intervalu, ve kterém má ESET Security Management Center replikovat cíle. Například, pokud máte interval aktualizace nastaven na 60 minut, dostupné cíle budete mít k dispozici již po 30 minutách. Pokud potřebujete získat seznam pomocí ESET Security Management Center dříve, nastavte kratší interval aktualizace. Kdykoli jej následně můžete opět prodloužit.

Když ESET Security Management Center spouští klientskou úlohu Kontrola serveru, bude shromažďovat seznam a budete na daném serveru vyzváni k výběru cílů kontroly pro kontrolu Hyper-V.