Vítejte

Vítejte v uživatelské příručce k ESET Full Disk Encryption. V tomto dokumentu vás seznámíme se správou a používáním ESET Full Disk Encryption. Detailně vám rovněž představíme komunikaci mezi ESET Full Disk Encryption a bezpečnostními produkty ESET.

Stránky nápovědy jsou pro lepší orientaci logicky uspořádány do jednotlivých kapitol a podkapitol. Související informace tak naleznete jednoduchým procházením této struktury stránek. Využít můžete rovněž vyhledávání v horší části stránky.

Primárním zdrojem této příručky je online nápověda. Aktuální verze příručky se otevře v případě, kdy jste připojeni k internetu.

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Články pravidelně aktualizujeme a připravujeme návody na řešení aktuálních situací.
 

ESET fórum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.
 

Ohodnotit příručku a poskytnout nám zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu můžete kliknutím na možnost Byla pro vás tato informace užitečná?

 

Textové boxíky použité v této příručce:


note

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.


important

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle obsahuje nekritické, ale však důležité informace.


warning

Kritická informace, které byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohly mít negativní následky. Prosím, důkladně si přečtěte text ohraničený tímto označením, protože se týká velmi citlivých systémových nastavení nebo upozorňuje na možná rizika.


example

Praktický příklad použití. Příklady používáme pro vysvětlení složitějších témat.