Úvod

Nová generácia ESET Endpoint Security for Android (EESA) je navrhnutá tak, aby fungovala s ESET PROTECT a ESET PROTECT Cloud, novou konzolou umožňujúcou vzdialenú správu všetkých bezpečnostných riešení spoločnosti ESET.

ESET Endpoint Security for Android vo verzii 2 je kompatibilný s:

ESET Remote Administrator 6,

ESET Security Management Center 7,

ESET PROTECT a ESET PROTECT Cloud.

ESET Endpoint Security for Android chráni firemné mobilné zariadenia pred najnovšími hrozbami a zabezpečuje ochranu vašich dát aj v prípade straty alebo krádeže zariadenia. Taktiež pomáha systémovým administrátorom udržiavať zariadenia v súlade s firemnou bezpečnostnou politikou.

ESET Endpoint Security for Android je možné použiť aj v malých a stredných podnikoch bez potreby vzdialenej správy pomocou ESET PROTECT. IT technik, systémový administrátor alebo samotný koncový používateľ môže jednoducho zdieľať konfiguráciu programu ESET Endpoint Security for Android s ostatnými kolegami. Vďaka tomuto procesu odpadá nutnosť aktivácie produktu a manuálneho nastavovania každého produktového modulu, ktoré by bolo inak vyžadované ihneď po inštalácii ESET Endpoint Security for Android.