Wprowadzenie

Nowa generacja ESET Endpoint Security for Android (EESA) jest przeznaczona do pracy z nową konsolą zarządzania ESET PROTECT ESET PROTECT Cloud, która pozwala na zdalne zarządzanie wszystkimi rozwiązaniami zabezpieczającymi ESET.

ESET Endpoint Security for Android w wersji 2 jest zgodny z:

ESET Remote Administrator 6,

ESET Security Management Center 7,

ESET PROTECT i ESET PROTECT Cloud

ESET Endpoint Security for Android ma na celu ochronę firmowych urządzeń mobilnych przed najnowszymi zagrożeniami związanymi ze szkodliwym oprogramowaniem oraz ochronę danych nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Ułatwia również administratorom systemów zachowanie zgodności urządzeń z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w firmie.

ESET Endpoint Security for Android nadaje się również do stosowania w małych i średnich firmach bez konieczności zdalnego zarządzania przez program ESET PROTECT. Informatyk, administrator systemu lub użytkownik programu może po prostu udostępnić konfigurację programu ESET Endpoint Security for Android współpracownikom. Eliminuje to konieczność ręcznego aktywowania i konfigurowania każdego z modułów produktu, co było dotąd wymagane po zainstalowaniu programu ESET Endpoint Security for Android.