Anti-Phishing

antiphising_017_1

Pojem phishing definuje kriminální činnost, která využívá sociální inženýrství (manipulaci uživatelů za účelem získání důvěrných informací). Phishing se často používá k získání přístupu k citlivým údajům, jako jsou čísla bankovních účtů, čísla kreditních karet, hesla PIN a nebo uživatelská jména a hesla.

Proto doporučujeme ponechat možnost Anti-Phishing zapnutou. Všechny potenciální phishingové útoky přicházející z webových stránek či domén uvedených v databázích ESET budou produktem ESET Endpoint Security for Android zablokovány a zobrazí se varovné upozornění informující o útoku.

DŮLEŽITÉ: Anti-Phishingová ochrana podporuje nejrozšířenější webové prohlížeče na platformě Android – Google Chrome, Firefox, Opera, Opera Mini, Dolphin, Samsung a výchozí webový prohlížeč, který je na zařízení předinstalován. Ostatní prohlížeče budou označeny jako nechráněné a zabránit v jejich používání můžete pomocí přepínače switch_off.

Anti-Phishingová ochrana bude funkční ve všech známých prohlížečích i v jejich privátních režimech, pokud přidělíte aplikaci ESET oprávnění Usnadnění.