ESET Endpoint Security

ESET Endpoint Security 6 představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ThreatSense® společně s firewallem přináší vyšší rychlost a přesnější detekci a udržuje váš počítač v bezpečí. Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

 

ESET Endpoint Security 6 je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby, bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

 

ESET Endpoint Security 6 je připraven pro ochranu pracovních stanic v malých i velkých firmách. Pomocí nástroje ESET Remote Administrator můžete snadno spravovat libovolné množství klientských stanic – aplikovat na ně politiky, sledovat zachycené útoky a vzdáleně je konfigurovat z jakéhokoli počítače v síti.