ESET Endpoint Security for macOS

ESET Endpoint Security for macOS 6 predstavuje nový prístup k integrovanej počítačovej bezpečnosti. Najnovšia verzia skenovacieho jadra ThreatSense® v kombinácii s naším vlastným firewall riešením spája rýchlosť a presnosť pre maximálnu ochranu systému. Výsledkom je inteligentný systém, ktorý je neustále v pohotovosti pred útokmi a škodlivým softvérom ohrozujúcim váš počítač.

ESET Endpoint Security for macOS 6 je komplexné bezpečnostné riešenie vytvorené dlhodobým úsilím skombinovať maximálnu ochranu a minimálne nároky na systém. Pokročilé technológie založené na umelej inteligencii sú schopné proaktívne eliminovať infiltrácie ako vírusy, červy, trójske kone, spyvér, advér, rootkity a iné internetové útoky bez negatívneho vplyvu na výkon či fungovanie systému.

Produkt je navrhnutý na ochranu pracovných staníc vo firmách či podnikoch. Môže byť použitý s nástrojom ESET PROTECT (predtým ESET Security Management Center), ktorý umožňuje jednoducho spravovať akýkoľvek počet pracovných staníc, hromadne na nich aplikovať politiky a pravidlá, sledovať zachytené infiltrácie a vzdialene ich nastavovať z iného počítača v sieti.