ESET Endpoint Security for macOS

Program ESET Endpoint Security for macOS 6 jest nowym rozwiązaniem zapewniającym w pełni zintegrowaną ochronę komputera przed zagrożeniami. Najnowsza wersja technologii skanowania ThreatSense®wraz z niestandardowym modułem zapory zapewnia szybkość i precyzję wymaganą do zapewnienia bezpieczeństwa komputera. W wyniku tego połączenia powstał inteligentny system, który w porę ostrzega przed atakami i szkodliwymi aplikacjami zagrażającymi komputerowi.

Program ESET Endpoint Security for macOS 6 to kompletne rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest efektem naszych długotrwałych prac nad uzyskaniem maksymalnej ochrony przy jednoczesnym minimalnym obciążeniu systemu. Zaawansowane techniki oparte na sztucznej inteligencji potrafią z wyprzedzeniem eliminować przenikające do systemu wirusy, aplikacje szpiegujące, konie trojańskie, robaki, oprogramowanie reklamowe i programy typu rootkit oraz inne formy ataków z Internetu, unikając przy tym obniżania wydajności komputera czy zakłócania jego pracy.

Produkt jest przeznaczony głównie do użytku na stacjach roboczych w małym środowisku firmowym. Można z niego korzystać w połączeniu z programem ESET PROTECT (wcześniej ESET Security Management Center), co pozwala na łatwe zarządzanie dowolną liczbą klienckich stacji roboczych, stosowanie zasad i reguł, monitorowanie procesu wykrywania oraz zdalne wprowadzanie zmian z dowolnego komputera podłączonego do sieci.