DUK apie automatinius naujinimus


warning

Daugiau informacijos apie ESET Endpoint Security produkto naujinius skaitykite ESET žinių bazės straipsnyje:

Ar kompiuteriai bus naujinami automatiškai? Ar naujinys atsisiuntė prieš paleidžiant iš naujo ar jau paleidus?

Atsisiuntimas vyksta prieš iš naujo paleidžiant, todėl atnaujinti failai taip pat ruošiami šiame etape. Paleidus iš naujo atnaujinti failai vis dar ruošiami naudoti, o tuo metu įdiegta versija suteikia nepertraukiamą apsaugą. Pakeitimai taikomi kitąkart paleidus ESET įrenginio produktą.

 

Turiu apie 3 000 kompiuterių. Ar į visus juos naujiniai bus atsisiųsti tuo pačiu metu? Esant tokiam kompiuterių skaičiui, ar galiu naudoti įgaliotąjį serverį automatiniams naujiniams atsisiųsti?

Didesniems tinklams ESET siūlo veidrodžio įrankio ir tarpinio serverio sprendimus, todėl naujinimai iš interneto atsisiunčiami tik vieną kartą ir yra tiekiami vietoje. Naujinimai yra mažesni, paprastai 5–10 MB, ir per pirmąsias kelias pasiekiamumo savaites bus ribojami. Todėl ne visi tiesiogiai prie ESET serverių prisijungę klientai pradės atsisiuntimą vienu metu.

 

Ar galiu pasirinkti, kiek ir kokių kompiuterių bus atnaujinta automatiškai? Noriu, kad naujinys būtų atsisiunčiamas ne daugiau kaip į dešimt kompiuterių per valandą arba norėčiau atnaujinti dešimt kompiuterių dabar, o kitus – po poros dienų.

Valdomose aplinkose galioja automatinio naujinimo politika, kurioje galite nurodyti naujausią norimą versiją. Taip pat palaikomi pakaitos simboliai (pvz., 2032 0 9.*). Daugiau informacijos žr. ESET PROTECT arba ESET PROTECT Cloud interneto žinyno automatinių atnaujinimų skyriuje. Deja, šiuo metu nėra jokių kitų automatinių atnaujinimų ribojimo pasirinkimų. Galite priskirti įvairias politikas kelioms grupėms. Galite priskirti įvairias politikas kelioms grupėms.

 

Ar galiu išjungti politiką, jei nenoriu, kad ESET produktas būtų naujinamas? Ar galiu tiesiog išjungti politiką, jei nenoriu, kad ESET produktas būtų naujinamas?

Jei ESET įrenginio produktui yra numatyta skubių taisymų, produktas bus atnaujintas net tada, kai automatiniai naujinimai bus išjungti, kaip nurodyta galiojančios Galutinio naudotojo licencijos sutarties sąlygose. ESET taiko Skubius saugos ir stabilumo pataisymus, kad išspręstų esmines problemas ir užtikrintų maksimalų jūsų ESET produkto saugumą ir stabilumą.

Automatinio naujinimo politiką galite priskirti bet kuriai įrenginių grupei, nepriklausomai nuo jų dabartinės automatinio naujinimo konfigūracijos. Nevaldomose aplinkose vartotojas gali lokaliai konfigūruoti automatinius naujinimus ESET įrenginio produkto išplėstinio nustatymo ekrane.

 

Ką daryti, jei sukonfigūravau politiką naudoti anksčiausią galimą versiją? Ar ESET vis tiek atnaujins mano produktus?

Įprasti skubūs taisymai priskiriami automatiniams naujinimams, kurių svarba tvirtinant naudotojo parametrus yra standartinė. Kritiniai skubūs taisymai taikomi numatant aukščiausio lygio svarbą, nepriklausomai nuo naudotojo nustatymų. Kritiniai skubūs taisymai taikomi numatant aukščiausio lygio svarbą, nepriklausomai nuo naudotojo nustatymų.

 

Kada naudotojai naudojasi neprijungta saugykla? Kada naudotojai naudojasi neprijungta saugykla?

Neprijungtoje saugykloje taip pat yra .dup ir .fup failai. Saugyklos skyrių turi atsisiųsti naudojant veidrodžio įrankį, o ne modulio naujinimą. Daugiau sužinosite perskaitę šį ESET žinių bazės straipsnį.

 

Kaip ESET produktai žino, kad reikalingas naujinimas? Iš saugyklos? Ar į serverius siunčiami kokie nors duomenys? ESET produktai atsisiunčia automatinius naujinius iš saugyklos.

ESET produktai atsisiunčia automatinius naujinius iš saugyklos. Serveriai yra tam pasiruošę, nes kritiniai naujiniai užima vos kelis kilobaitus. Kritinių naujinimų metu ESET saugyklų serveriuose netaikys jokių veiksmų draudimų. Tačiau yra galimybė įgalinti veiksmų draudimą serveriuose, jei automatiniai naujiniai užima daugiau vietos. Toliau pateiktoje lentelėje matysite skubių taisymų dydžių pavyzdį, jei atliekamas skirtuminis automatinis naujinimas.

Ankstesnė versija

Nauja versija

Dydis

9.0.2032.2

9.0.2032.6

420 KB

8.1.2037.2

9.0.2032.2

6.5 MB

8.0.2028.0

9.0.2032.2

11.5 MB

Jei skirtuminis automatinis naujinimas nesėkmingas, ESET produktas gali pradėti visos apimties naujinimą. Tai vis dar yra automatinis naujinimas su funkcijų garantija, tačiau vietoj .dup failo bus atsisiųstas daugiau vietos užimantis .fup failas. Versija 9.0.2032.2 užima 27 MB. Tačiau toks scenarijus pasitaiko retai.

 

Ar „ESET Endpoint Security“ / „ESET Endpoint Antivirus“ versijos atnaujinimas vyks su veiksmų draudimu? Jei taip, kiek laiko naujinimas bus ribojamas po išleidimo?

ESET riboja naujinimus pirmąsias kelias savaites po to, kai išleidžiama nauja versija, kad sumažintų mūsų serverių apkrovą ir tolygiai paskirstytų naują versiją.

 

Automatiniai naujinimai taps vienu iš pagrindinių atnaujinimo būdų. Kaip tai veikia išsamiai?

ESET siekia atnaujinti kuo daugiau klientų per automatinius atnaujinimus. Sunku palaikyti tokį didelį ankstesnių versijų skaičių. Automatinio naujinimo funkcija veikia paprastai .dup failai yra atsisiunčiami per pirmąjį modulio naujinimo tikrinimą. Naujinimo procedūros metu produktas yra visiškai funkcionalus ir apsaugo kompiuterį. Nauja versija aktyvinama paleidus iš naujo. ESET PROTECT (serverio pusėje) galite naudoti politiką, kad nurodytumėte naujausią versiją, iki kurios norite atnaujinti, arba naudotumėte pakaitos simbolius. Daugiau informacijos žr. ESET PROTECT arba ESET PROTECT Cloud interneto žinyno automatinių naujinimų skyriuje.

 

Ar tiesa, kad automatiniai naujinimai veikia 1/10? Dabar naudoju „ESET Endpoint Security 8.0.2028.1“. Paleidus automatinius naujinimus, į kokią versiją bus atnaujinta?

Produktų naujinimas naudojant automatinius naujinimus gali būti atidėtas dėl saugyklos serverių veiksmo draudimo. Jei produkto naujinimas išleidžiamas su veiksmo draudimu, jų gavimas automatinio naujinimo patikrinimuose gali vėluoti. Jei naujinys saugus ir stabilus, veiksmo draudimo keitimas vėliau gali būti sumažintas arba visiškai pašalintas, kad visi likę klientai gautų naujinį.

Veiksmo draudimo procedūra gali užtrukti įvairiai atliekant kiekvieną naujinimą. Laikas priklauso nuo to, kiek klientų prašo naujinio, koks yra srautas mūsų serveriuose bei kitų veiksnių. Ši procedūra nuolat tobulinama, pokyčiai vyksta visą laiką. Be to, kadangi automatinio naujinimo funkcija yra nauja, šią procedūrą ateityje dar greičiausiai tobulinsime ir toliau gerinsime klientų patirtį.

 

Jei įjungsiu kompiuterį 8:45 val. ir išjungsiu 17:00 val., kada bus vykdomi automatiniai naujinimai?

Kito sėkmingo suplanuoto modulio naujinimo metu, ne daugiau kaip kartą per 24 valandas.

 

Jei kompiuteris išsijungia, kol vyksta automatiniai naujinimai, kada naujinimas bus pratęstas?

Naujinimas bus vykdomas kitame suplanuotame naujinimo lange. Yra numatytas patikimas automatinio naujinimo procedūros (anksčiau uPCU) saugos mechanizmas. Atsisiuntus naujinį ir iš naujo paleidus kompiuterį, atnaujinti failai vis dar ruošiami naudoti, o tuo metu įdiegta versija suteikia nepertraukiamą apsaugą. Pakeitimai taikomi kitąkart paleidus ESET įrenginio produktą.

 

Kaip galiu paleisti automatinius naujinimus iš karto, nelaukdamas įprasto ryšio kas 24 valandas? Ar yra koks nors kitas būdas spustelėti „Naujinimų tikrinimas“?

Automatinio naujinimo procedūrą neautomatiniu būdu galite iškviesti tik atidarę pagrindinės programos langą ir spustelėję Naujinti > Naujinimų tikrinimas. Visi kiti modulio naujinimų iškvietimo būdai veikia pagal 24 valandų automatinio naujinimo planuoklės politiką. Šiuo metu neįmanoma nuotoliniu būdu paleisti automatinio naujinio atsisiuntimo. Šią funkciją įtrauksime ateityje.