Інсталяція (.msi)

Після запуску інсталятора MSI майстер інсталяції надасть усі інструкції для виконання цього процесу.


example

У корпоративному середовищі рекомендується використовувати інсталятор MSI. Це обумовлено розгортаннями в режимі «офлайн» і віддаленими розгортаннями, для яких використовуються різні інструменти, наприклад ESET Security Management Center.


important

Переконайтеся, що на комп’ютері не інстальовано іншої антивірусної програми. Якщо на комп’ютері інстальовано кілька антивірусних програм, вони можуть конфліктувати одна з одною. Рекомендується видалити із системи інші антивірусні програми. Див. статтю бази знань, у якій представлено список засобів видалення типового антивірусного ПЗ (доступно англійською та кількома іншими мовами).

1.Виберіть потрібну мову й клацніть Далі.

INSTALLATION_MSI_WELCOME

2.Ознайомтеся з текстом ліцензійної угоди з кінцевим користувачем і натисніть Я погоджуюсь з умовами ліцензійної угоди, щоб засвідчити свою згоду з умовами ліцензійної угоди. Після цього натисніть Далі, щоб продовжити інсталяцію.

INSTALLATION_MSI_EULA

3.Виберіть налаштування для системи зворотного зв’язку ESET LiveGrid®. За допомогою системи ESET LiveGrid® компанія ESET одразу та на постійній основі отримує сповіщення про всі нові загрози, що допомагає нам краще захищати наших клієнтів. Система дає змогу надсилати нові підозрілі файли в антивірусну лабораторію ESET, де вони аналізуються, обробляються та додаються до обробника виявлення.

INSTALLATION_MSI_THREATSENSE_NET

4.Наступний крок у процесі інсталяції — налаштувати виявлення потенційно небажаних програм. Більш докладні відомості див. в розділі Потенційно небажані програми.
 
Щоб відкрити вікно Розширена інсталяція (.msi), клацніть Додаткові параметри.

INSTALLATION_MSI_DETECTION

5.Останній крок — підтвердження інсталяції натисканням кнопки Інсталювати. Після завершення інсталяції з’явиться запит на активацію ESET Endpoint Security.