Інсталяція (.exe)

Після запуску інсталятора .exe майстер інсталяції надасть усі інструкції для виконання цього процесу.


important

Переконайтеся, що на комп’ютері не інстальовано іншої антивірусної програми. Якщо на комп’ютері інстальовано кілька антивірусних програм, вони можуть конфліктувати одна з одною. Рекомендується видалити із системи інші антивірусні програми. Див. статтю бази знань, у якій представлено список засобів видалення типового антивірусного ПЗ (доступно англійською та кількома іншими мовами).

INSTALLATION_WELCOME

1.Ознайомтеся з текстом ліцензійної угоди з кінцевим користувачем і натисніть Приймаю, щоб засвідчити свою згоду з умовами ліцензійної угоди. Після цього натисніть Далі, щоб продовжити інсталяцію.

INSTALLATION_EULA

2.Виберіть, чи буде ввімкнена система зворотного зв’язку ESET LiveGrid®. За допомогою системи ESET LiveGrid® компанія ESET одразу та на постійній основі отримує сповіщення про всі нові загрози, що допомагає нам краще захищати наших клієнтів. Система дає змогу надсилати нові підозрілі файли в антивірусну лабораторію ESET, де вони аналізуються, обробляються та додаються до обробника виявлення.

3.Наступний крок у процесі інсталяції — налаштувати виявлення потенційно небажаних програм. Більш докладні відомості див. в розділі Потенційно небажані програми.

4.Останній крок — підтвердити інсталяцію, натиснувши Інсталювати. Можна інсталювати ESET Endpoint Security в певну папку, клацнувши Змінити папку інсталяції. Після завершення інсталяції з’явиться запит на активацію ESET Endpoint Security.

INSTALLATION_THREATSENSE_NET