Захист від фішинг-атак

Терміном "фішинг" називається злочинна діяльність із використанням соціотехнік (маніпулювання користувачами для отримання конфіденційної інформації). Як правило, мета фішингу – отримати доступ до таких конфіденційних даних, як номери банківських рахунків, ПІН-коди тощо. Докладнішу інформацію про цю діяльність див. у глосарії. ESET Endpoint Security включає модуль захисту від фішинг-атак, який блокує веб-сторінки, що, як відомо, поширюють такий вміст.

Рекомендуємо активувати захист від фішингу в ESET Endpoint Security. Для цього відкрийте меню Додаткові параметри (F5) і перейдіть до розділу Інтернет і електронна пошта > Захист від фішинг-атак.

Перегляньте цю статтю в базі знань, щоб дізнатися більше про захист від фішинг-атак у ESET Endpoint Security.

Відвідування шахрайського веб-сайту

Після переходу на фішинговий сайт у браузері відобразиться наведене нижче діалогове вікно. Якщо ви все одно хочете відвідати такий веб-сайт, натисніть Перейти на сайт (не рекомендується).

WEB_PHISHING


note

За замовчуванням потенційні шахрайські веб-сайти, які було додано до білого списку, через кілька годин видаляються з нього. Щоб остаточно визначити веб-сайт як безпечний, скористайтесь інструментом Управління URL-адресами. У меню Додаткові параметри (F5) розгорніть гілку Інтернет і електронна пошта > Захист доступу до Інтернету > Керування URL-адресою> Список адрес, натисніть Змінити й додайте до списку той веб-сайт, статус якого потрібно змінити.

Повідомлення про шахрайський сайт

Скористайтеся посиланням Повідомити й передайте дані про шахрайський/шкідливий веб-сайт компанії ESET для його подальшої перевірки.


note

Перш ніж відправляти дані про веб-сайт до ESET, упевніться, що виконується один або кілька перелічених нижче критеріїв.

Веб-сайт узагалі не виявляється.

Веб-сайт неправильно виявляється як загроза. У такому разі можна Повідомити про помилковий результат фішингу.

Дані про веб-сайт також можна відправити електронною поштою. Надішліть повідомлення на адресу samples@eset.com. Обов’язково вкажіть тему повідомлення та надайте якомога більше інформації про веб-сайт (наприклад, веб-сайт, з якого ви на нього перейшли, як про нього дізналися тощо).