Diegimas (.exe)

Paleidus .exe diegimo programą, diegimo vediklis padės jums vykdyti diegimo procedūrą.


important

Įsitikinkite, kad kompiuteryje nėra įdiegta jokių kitų antivirusinių programų. Jeigu du arba daugiau antivirusinių sprendimų yra įdiegta viename kompiuteryje, jie gali konfliktuoti vienas su kitu. Rekomenduojame išdiegti visas kitas antivirusines programas savo sistemoje. Žiūrėkite mūsų žinių bazės straipsnį, kuriame rasite įprastinės antivirusinės programinės įrangos pašalinimo įrankių sąrašą (pateikiamas anglų ir keliomis kitomis kalbomis).

INSTALLATION_WELCOME

1.Perskaitykite galutinio vartotojo licencijos sutartį ir spustelėkite Sutinku, kad patvirtintumėte, jog sutinkate su galutinio vartotojo licencijos sutartimi. Sutikę su sąlygomis, spustelėkite Toliau, kad tęstumėte diegimo procesą.

INSTALLATION_EULA

2.Pasirinkite, ar įjungti ESET LiveGrid® atsiliepimų sistemą. ESET LiveGrid® padeda užtikrinti, kad ESET būtų nedelsiant ir nuolat informuojama apie naujus įsiskverbimus, o tai leidžia mums geriau apsaugoti savo klientus. Sistema leidžia pateikti naujas grėsmes ESET virusų laboratorijai, kurioje jos analizuojamos, apdorojamos ir įtraukiamos į aptikimo variklį.

3.Kitas diegimo proceso etapas skirtas galimų nepageidaujamų programų aptikimui konfigūruoti. Skyriuje Galimai nepageidaujamos programos rasite daugiau informacijos.

4.Galutinis žingsnis – patvirtinti diegimą spustelint Diegti. Galite įdiegti ESET Endpoint Security konkrečiame aplanke, spustelėdami Keisti diegimo aplanką. Baigus diegti, būsite paraginti aktyvinti ESET Endpoint Security.

INSTALLATION_THREATSENSE_NET