Інтерфейс користувача

У розділі Інтерфейс користувача можна налаштувати графічний інтерфейс програми.

Використовуючи засіб Елементи інтерфейсу користувача, можна змінити вигляд програми й використовувані візуальні ефекти.

Щоб гарантувати максимальну надійність системи безпеки, можна запобігти внесенню будь-яких несанкціонованих змін у її параметри за допомогою інструмента Параметри доступу.

Параметри Повідомлення про загрози та сповіщення й Сповіщення дозволяють змінити повідомлення про виявлені загрози й системні сповіщення. Ці параметри можна налаштувати залежно від потреб.

Якщо відображення певних сповіщень скасовано, їх можна переглянути в розділі Елементи інтерфейсу користувача > Статуси програм. Тут можна переглянути їх статус або ж скасувати показ таких сповіщень.

Вікно Інтеграція з контекстним меню відображається, якщо натиснути вибраний об’єкт правою кнопкою миші. Використовуйте цей інструмент, щоб інтегрувати елементи керування ESET Endpoint Security в контекстне меню.

Режим презентації рекомендовано для користувачів, які не бажають під час роботи з програмою бачити спливаючі вікна та сповіщення про заплановані завдання й не хочуть, щоб певні компоненти перезавантажували процесор або оперативну пам’ять.

Див. також Згортання інтерфейсу користувача ESET Endpoint Security (стане в пригоді для керованих середовищ).