Metódy inštalácie

Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať ESET Endpoint Security 7.x na klientsku pracovnú stanicu za predpokladu, že nenasadzujete ESET Endpoint Security na klientske pracovné stanice vzdialene prostredníctvom nástroja ESET Security Management Center alebo ESET PROTECT Cloud.

Kliknite sem, ak chcete nainštalovať alebo aktualizovať ESET Endpoint Security na verziu 6.6.x

Metóda

Účel

Odkaz na stiahnutie

Inštalácia s použitím nástroja ESET AV Remover

ESET AV Remover je nástroj, ktorý vám pred pokračovaním v inštalácii pomôže odstrániť takmer akýkoľvek antivírusový softvér, ktorý už bol nainštalovaný vo vašom systéme.

Stiahnuť 64-bitovú verziu
Stiahnuť 32-bitovú verziu

Inštalácia (.exe)

Inštalácia bez použitia nástroja ESET AV Remover.

Nie je k dispozícii

Inštalácia (.msi)

V podnikovom prostredí je inštalátor .msi preferovaným inštalačným balíkom. Je to najmä z dôvodu offline a vzdialených nasadení, ktoré sú vykonávané pomocou rôznych nástrojov, ako je napr. ESET Security Management Center.

Stiahnuť 64-bitovú verziu
Stiahnuť 32-bitovú verziu

Inštalácia cez príkazový riadok

ESET Endpoint Security je možné nainštalovať lokálne pomocou príkazového riadka alebo vzdialene pomocou úlohy pre klienta z nástroja ESET Security Management Center.

Nie je k dispozícii

Nasadenie pomocou GPO alebo SCCM

Na nasadenie nástroja ESET Management Agent a programu ESET Endpoint Security na klientske pracovné stanice sú použité nástroje určené na správu, napr. GPO alebo SCCM.

Nie je k dispozícii

Nasadenie pomocou RMM nástrojov

ESET DEM pluginy pre nástroj na vzdialenú správu a monitorovanie (RMM) vám umožňujú nasadiť ESET Endpoint Security na klientske pracovné stanice.

Nie je k dispozícii

ESET Endpoint Security je k dispozícii vo viac ako 30 jazykoch.