Pomocník a podpora

ESET Endpoint Security obsahuje podporné informácie a nástroje poskytujúce pomoc pri riešení problémov, s ktorými sa pri používaní produktu môžete stretnúť.

ICON_HELP Pomocník

Vyhľadať v Databáze znalostí spoločnosti ESETDatabáza znalostí spoločnosti ESET obsahuje odpovede na najčastejšie kladené otázky, ako aj odporúčané riešenia rozličných problémov. Pravidelná aktualizácia databázy znalostí pracovníkmi spoločnosti ESET z nej robí najefektívnejší nástroj na riešenie rozličných problémov.

Otvoriť pomocníka – kliknutím na tento odkaz otvoríte stránky pomocníka pre program ESET Endpoint Security.

Nájsť rýchle riešenie – po kliknutí na tento odkaz sa otvorí kapitola pomocníka, ktorá sa venuje riešeniu najčastejších problémov. Predtým, ako kontaktujete technickú podporu, vám odporúčame prečítať si túto kapitolu.

ICON_CUSTOMER_CARE Technická podpora

Odoslať žiadosť na technickú podporu – v prípade problému, na ktorý nenájdete odpoveď, je možné kontaktovať priamo špecialistov technickej podpory prostredníctvom formulára na internetovej stránke spoločnosti ESET.

Podrobnosti pre technickú podporu – po výzve môžete skopírovať a odoslať informácie technickej podpore spoločnosti ESET (napr. názov produktu, verzia produktu, operačný systém a typ procesora).

ICON_SUPPORT_TOOLS Podporné nástroje

Encyklopédia hrozieb – odkaz na ESET Encyklopédiu hrozieb, obsahujúcu informácie o rôznych druhoch infiltrácií, prejavoch ich prítomnosti a bezpečnostných hrozbách, ktoré predstavujú.

História detekčného jadra – odkaz na ESET Virus radar, ktorý obsahuje informácie o jednotlivých verziách detekčného jadra spoločnosti ESET (v predchádzajúcich verziách programu pod názvom „vírusová databáza“).

ESET Log Collector – odkaz na článok Databázy znalostí spoločnosti ESET, kde si môžete stiahnuť nástroj ESET Log Collector, ktorý slúži na zhromaždenie informácií a protokolov z počítača pre rýchlejšie riešenie problémov. Bližšie informácie nájdete v online príručke pre ESET Log Collector.

ESET Specialized Cleaner – nástroj na odstraňovanie rozšírených druhov malvéru a infiltrácií. Pre viac informácií si prečítajte nasledujúci článok Databázy znalostí spoločnosti ESET.

ICON_PRODUCT_INFORMATION Informácie o produkte a licencii

O ESET Endpoint Security – zobrazuje informácie o vašej kópii programu ESET Endpoint Security.

Aktivovať produkt/Zmeniť licenciu – kliknite pre otvorenie okna aktivácie vášho produktu.