Jak uaktualnić do systemu Windows 10 z produktem ESET Endpoint Security

warning

Ostrzeżenie

Przed uaktualnieniem do systemu Windows 10 zdecydowanie warto przeprowadzić uaktualnienie do najnowszej wersji produktu ESET, a następnie pobrać najnowsze aktualizacje modułów. Zapewni to maksymalną ochronę oraz pozwoli zachować ustawienia i informacje o licencji podczas uaktualniania do systemu Windows 10.

Wersja 7.x:

Kliknij odpowiednie łącze poniżej, aby pobrać i zainstalować najnowszą wersję w ramach przygotowań do uaktualnienia do systemu Microsoft Windows 10:

Pobierz program ESET Endpoint Security 7 w wersji 32-bitowej   Pobierz program ESET Endpoint Antivirus 7 w wersji 32-bitowej

Pobierz program ESET Endpoint Security 7 w wersji 64-bitowej   Pobierz program ESET Endpoint Antivirus 7 w wersji 64-bitowej

Wersja 5.x:

important

Ważne

Produkty ESET Endpoint w wersji 5 aktualnie są obsługiwane w podstawowym zakresie. Oznacza to, że ich kompilacje nie są już publicznie dostępne do pobrania. Zdecydowanie zaleca się uaktualnienie produktów ESET Endpoint do najnowszych wersji. W przypadku konieczności użycia instalatorów MSI należy skontaktować się z działem pomocy technicznej ESET w celu uzyskania odpowiednich instrukcji.

Inne wersje językowe:

Jeśli szukasz innej wersji językowej produktu ESET dla komputerów klienckich, odwiedź naszą stronę pobierania.

note

Uwaga

Więcej informacji o zgodności produktów biznesowych ESET z systemem Windows 10.