Ką daryti, jeigu apsauga realiuoju laiku neveikia

Šiame skyriuje apibūdiname problemas, kurių gali kilti naudojant apsaugą realiuoju laiku, ir kaip jas spręsti.

Apsauga realiuoju laiku išjungta

Jeigu apsaugą realiuoju laiku netyčia išjungė vartotojas, ją reikia vėl aktyvinti. Norėdami iš naujo aktyvinti apsaugą realiuoju laiku, eikite į Nustatymas pagrindiniame programos lange ir spustelėkite Failų sistemos apsauga realiuoju laiku.

Jeigu apsauga realiuoju laiku nepaleista paleidžiant sistemą, paprastai taip yra dėl to, kad nepasirinkote Paleisti failų sistemos apsaugą realiuoju laiku automatiškai. Jei norite įjungti šią parinktį, naršydami pereikite prie Išplėstinis nustatymas (F5) ir spustelėkite Aptikimo modulis > Failų sistemos apsauga realiuoju laiku > Bazinė. Užtikrinkite, kad būtų įjungtas jungiklis Paleisti failų sistemos apsaugą realiuoju laiku automatiškai.

Jeigu apsauga realiuoju laiku neaptinka ir neišvalo įsiskverbimų

Įsitikinkite, kad kompiuteryje nėra įdiegta jokių kitų antivirusinių programų. Jeigu vienu metu įjungti du apsaugos realiuoju laiku moduliai, jie gali būti nesuderinami vienas su kitu. Rekomenduojame prieš įdiegiant ESET išdiegti visas kitas antivirusines programas savo sistemoje.

Apsauga realiuoju laiku nepaleidžiama

Jeigu apsauga realiuoju laiku nepaleidžiama paleidžiant sistemą (ir parinktis Įjungti failų sistemos apsaugą realiuoju laiku yra įjungta), gali būti, kad ji yra nesuderinama su kitomis programomis. Šiai problemai išspręsti kreipkitės į ESET techninės pagalbos tarnybą.