Veidrodžio naujinimo trikčių šalinimas

Daugeliu atvejų problemas naujinant veidrodžio serverį sukelia viena arba kelios priežastys: netinkamos veidrodinio atspindžio aplanko parinkčių specifikacijos, netinkami veidrodinio atspindžio aplanko autentiškumo patvirtinimo duomenys, netinkama vietinių darbo vietų, bandančių atsisiųsti naujinimo failus iš veidrodinio atspindžio, konfigūracija arba kelios iš pirmiau paminėtų priežasčių. Toliau apžvelgiamos dažniausiai pasitaikančios problemos, kurių gali kilti naujinant iš veidrodinio atspindžio:

ESET Endpoint Security praneša apie klaidas jungiantis prie veidrodžio serverio – greičiausiai įvyko dėl netinkamų naujinimo serverio (tinklo kelio į veidrodinio atspindžio aplanką), iš kurio vietinės darbo vietos atsisiunčia naujinimus, specifikacijų. Norėdami patikrinti aplanką, spustelėkite „Windows“ meniu Pradėti, spustelėkite Vykdyti, įveskite aplanko pavadinimą ir spustelėkite Gerai. Turi būti rodomas aplanko turinys.

ESET Endpoint Security reikalauja vartotojo vardo ir slaptažodžio – greičiausiai įvyko dėl netinkamų autentiškumo patvirtinimo duomenų (vartotojo vardo ir slaptažodžio) naujinimo skyriuje. Vartotojo vardas ir slaptažodis yra reikalingi siekiant suteikti prieigą prie naujinimo serverio, iš kurio programa pati atsinaujina. Įsitikinkite, kad autentiškumo patvirtinimo duomenys yra teisingi ir įvesti teisingu formatu. Pavyzdžiui, Domenas/Vardas arba Darbo_grupė/Vardas ir atitinkami slaptažodžiai. Jei veidrodžio serveris yra pasiekiamas „Visiems“, atminkite, kad tai nereiškia, jog kiekvienam vartotojui suteikiama prieiga. „Visiems“ nereiškia visų neįgaliotų vartotojų, tai tiesiog reiškia, kad aplankas yra pasiekiamas visiems domeno vartotojams. Todėl, jeigu aplankas yra pasiekiamas „Visiems“, domeno vartotojo vardas ir slaptažodis vis tiek bus reikalingi, kad patektumėte į naujinimo nustatymų skyrių.

ESET Endpoint Security praneša apie klaidą jungiantis prie veidrodžio serverio – ryšys su prievadu, skirtu jungtis prie veidrodžio HTTP versijos, yra užblokuotas.

ESET Endpoint Security“ praneša apie klaidą atsisiunčiant naujinimo failus – ji greičiausiai įvyko dėl netinkamų naujinimo serverio (tinklo kelio į veidrodinio atspindžio aplanką), iš kurio vietinės darbo vietos atsisiunčia naujinimus, specifikacijų.