Slaptažodžiu apsaugoti nustatymai

Kad užtikrintumėte didžiausią savo sistemos saugumą, „ESET Endpoint Security“ reikia tinkamai sukonfigūruoti. Bet koks nekvalifikuotas pakeitimas ar nustatymas gali sumažinti kliento saugumą ir apsaugos lygį. Norėdamas apriboti vartotojo prieigą prie išplėstinių nustatymų, administratorius gali nustatymus apsaugoti slaptažodžiu.

Administratorius gali sukurti politiką, skirtą slaptažodžiu apsaugoti prijungtuose kliento kompiuteriuose esančio ESET Endpoint Security išplėstinio nustatymo nustatymus. Norėdami sukurti naują politiką, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

1.„ESMC“ saityno pulte spustelėkite kairiajame pagrindinio meniu šone esančią parinktį „Politikos“ (politikos).

2.Spustelėkite „New Policy“ (nauja politika).

3.Pavadinkite savo naująją politiką ir, jei norite, pateikite trumpą jos aprašymą. Spustelėkite mygtuką „Continue“ (tęsti).

4.Iš produktų sąrašo pasirinkite ESET Endpoint for Windows“ („Windows“ skirta „ESET Endpoint“).

5.Spustelėkite Vartotojo sąsaja sąraše Nustatymai ir išplėskite Prieigos nustatymai.

6.Pagal ESET Endpoint Security versiją spustelėkite slankiklio juostą, kad įjungtumėte Password to protect settings“ (slaptažodis nustatymams apsaugoti). Atkreipkite dėmesį, kad „ESET Endpoint“ produktų 7 versija suteikia didesnę apsaugą. Jei tinkle turite tiek 6, tiek 7 versijos „Endpoint“ produktų, kiekvienai nustatykite skirtingą slaptažodį. Nerekomenduojama nustatyti slaptažodį tik 6 versijos laukelyje , nes taip bus sumažintas 7 versijos „Endpoint“ produktų saugumas.

7.Laikinajame lange sukurkite naują slaptažodį, patvirtinkite jį ir spustelėkite „OK“ (gerai). Spustelėkite „Continue“ (tęsti).

8.Priskirkite naują politiką klientams. Spustelėkite Priskirti ir pasirinkite kompiuterius ar jų grupes, kad apsaugotumėte slaptažodžiu. Spustelėdami Gerai patvirtinkite pasirinkimą.

9.Patikrinkite, ar visi pageidaujami kliento kompiuteriai yra tiksliniame sąraše ir spustelėkite „Continue“ (tęsti).

10.Peržiūrėkite politikos nustatymus santraukoje ir spustelėkite „Finish“, kad išsaugotumėte naują politiką.

PASSWORD_PROTECTED_SETTINGS