Tinklo apsaugos trikčių šalinimas

Trikčių diagnostikos vedlys padeda išspręsti ryšio problemas, kurias sukelia ESET užkarda. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite laikotarpį, kurį ryšys buvo blokuojamas. Pastaruoju metu užblokuotų ryšių sąraše nurodomas programos ar įrenginio tipas, reputacija bei bendras programų ir įrenginių, kurie buvo užblokuoti per šį laikotarpį, skaičius. Jei reikia išsamesnės informacijos apie užblokuotus ryšius, spustelėkite Išsami informacija. Tada reikės atblokuoti programą ar įrenginį, dėl kurio kyla ryšio problemų.

Kai spustelėsite Atblokuoti, anksčiau užblokuoti ryšiai taps leidžiami. Jei problemų su programa kils ir toliau arba įrenginys neveiks kaip turėtų, spustelėkite Programa vis tiek neveikia ir visi anksčiau šiam įrenginiui užblokuoti ryšiai taps leidžiami. Jei problema išlieka, paleiskite kompiuterį iš naujo.

Spustelėkite Rodyti pakeitimus, kad peržiūrėtumėte vedlio sukurtas taisykles. Be to, vedlio sukurtas taisykles galite peržiūrėti ir eidami Išplėstiniai nustatymai > Tinklo apsauga > Užkarda > Bendra > Taisyklės.

Spustelėkite Atblokuoti kitą, kad išspręstumėte kito įrenginio ar programos ryšio problemas.