Profilių tvarkytuvas

Profilių tvarkytuvas yra naudojamas dviejose ESET Endpoint Security vietose – skyriuje Kompiuterio nuskaitymas pareikalavus ir Naujinimas.

Kompiuterio nuskaitymas pareikalavus

Jūsų pasirinkti nuskaitymo parametrai gali būti įrašyti, kad galėtumėte juos panaudoti nuskaitymui ateityje. Kiekvienam reguliariai atliekamam nuskaitymui rekomenduojame susikurti skirtingus profilius (su skirtingais nuskaitymo tikslais, nuskaitymo metodais ir kitais parametrais).

Naujam profiliui sukurti atverkite išplėstinių nustatymų langą (F5) ir spustelėkite Antivirusinė programa > Kompiuterio nuskaitymas pareikalavus, tada paspauskite Redaguoti (šalia punkto Profilių sąrašas). Išskleidžiamajame meniu Naujinimo profilis pateikiami esami nuskaitymo profiliai. Norėdami sukurti nuskaitymo profilį, kuris atitiktų jūsų poreikius, žiūrėkite skyrių ThreatSense modulio parametrų nustatymas, kuriame aprašytas kiekvienas nuskaitymo nustatymų parametras.

note

Pastaba

Tarkime, norite sukurti savo nuskaitymo profilį ir jums iš dalies tinka kompiuterio nuskaitymo konfigūracija, tačiau nenorite nuskaityti momentinio pakavimo arba galimai nesaugių programų, be to, norite taikyti griežto valymo. Profilių tvarkytuvės lange įveskite naujojo profilio pavadinimą ir spustelėkite Pridėti. Pasirinkto profilio išskleidžiamajame meniu pasirinkite naująjį profilį ir pakeiskite likusius parametrus pagal savo reikalavimus, tada spustelėkite Gerai, kad naująjį profilį įrašytumėte.

Naujinti

Profilių rengyklė naujinimų nustatymo skyriuje leidžia vartotojams kurti naujus naujinimų profilius. Kurkite ir naudokite savo pasirinktinius profilius (kitus nei numatytasis Mano profilis), tik jeigu kompiuteris naudoja kelis būdus jungtis prie naujinimo serverių.

Pavyzdžiui, nešiojamasis kompiuteris, kuris paprastai jungiasi prie vietinio (veidrodinio atspindžio) serverio vietiniame tinkle, bet kuris atsisiunčia naujinimų failus tiesiai iš ESET naujinimo serverių, kai yra atjungtas nuo vietinio tinklo (komandiruotėje), gali naudoti du profilius: pirmasis naudojamas jungtis prie vietinio serverio, kitas – prie ESET serverių. Kai šie profiliai yra sukonfigūruoti, eikite į Įrankiai > Planuoklė ir redaguokite naujinimo užduoties parametrus. Nustatykite vieną profilį kaip pagrindinį, o kitą kaip antrinį.

Naujinimo profilis – šiuo metu naudojamas naujinimo profilis. Norėdami jį pakeisti, pasirinkite profilį iš išskleidžiamojo meniu.

Profilių sąrašas – sukurkite naują arba pašalinkite esamus naujinimo profilius.