Juodasis sąrašas / baltasis sąrašas / išimčių sąrašas

Kad užtikrintų apsaugą nuo nepageidaujamų el. laiškų, ESET Endpoint Security leidžia klasifikuoti el. pašto adresus specializuotuose sąrašuose. Baltajame sąraše yra el. pašto adresai, kurie laikomi saugiais. Laiškai iš vartotojų, esančių Baltajame sąraše, visada patenka į gaunamų laiškų aplanką. Juodajame sąraše yra el. laiškų, kurie klasifikuojami kaip brukalas, adresai ir visi laiškai iš juodajame sąraše esančių siuntėjų yra atitinkamai pažymimi. Išimčių sąraše yra el. pašto adresai, kurie visada tikrinami, ar nesiunčiamas brukalas, tačiau čia gali būti ir nepageidaujamų el. laiškų, kurių iš pradžių nepavyko identifikuoti kaip brukalo, adresų.

Visus sąrašus galima redaguoti iš ESET Endpoint Security pagrindinio programos lango, pasirenkant Išplėstiniai nustatymai > Saitynas ir el. paštas > El. pašto programos apsauga > Apsaugos nuo brukalo adresų knygelės ir pasinaudojant mygtukais „Pridėti“, „Redaguoti“ bei „Šalinti“, esančiais kiekvieno sąrašo dialogo lange, arba per Nustatymai > Saitynas ir el. paštas, pirma spustelėjus krumpliaračio piktogramą GEAR šalia punkto Apsauga nuo brukalo.

PANEL_SMON_EDIT_WLBL

Pagal numatytuosius nustatymus ESET Endpoint Security įtraukia visus adresus iš palaikomos el. pašto programos adresų knygos į baltąjį sąrašą. Juodasis sąrašas pagal numatytuosius nustatymus yra tuščias. Išimčių sąraše pagal numatytuosius nustatymus yra tik paties vartotojo el. pašto adresai.