Programos naujinimas

Reguliariai naujinti ESET Endpoint Security yra geriausias būdas palaikyti maksimalų saugumo lygį jūsų kompiuteryje. Naujinimo modulis užtikrina, kad programa visada bus atnaujinta, dviem būdais – naujindamas virusų aptikimo modulį ir sistemos komponentus. Pagal numatytuosius nustatymus aktyvinus programą naujinamai diegiami automatiškai.

Spustelėję Naujinimas pagrindiniame programos lange, galite rasti esamą naujinimo būseną, įskaitant paskutinio sėkmingo naujinimo datą ir laiką ir ar reikalingas naujinimas. Taip pat galite spustelėti saitą Rodyti viskus modulius, kad atsidarytų įdiegtų modulių sąrašas, ir patikrinti versiją bei paskutinį modulio naujinimą.

Be to, yra galimybė rankiniu būdu paleisti naujinimo procesą – Tikrinti naujinimus. Atnaujinti aptikimo modulį ir programos komponentus yra svarbu, kad būtų palaikoma visiška apsauga nuo kenkėjiškų kodų. Atkreipkite dėmesį į jų konfigūraciją ir veikimą. Jei diegdami neįvedėte savo licencijos duomenų, naujindami licencijos raktą galite įvesti spustelėję Aktyvinti produktą, kad prisijungtumėte prie ESET naujinimo serverių.

Jeigu ESET Endpoint Security suaktyvinate naudodamiesi autonominiu licencijos failu be vartotojo vardo ir slaptažodžio, tada bandote atnaujinti, raudonai rodomas pranešimas Modulių naujinimas nepavyko informuoja, kad siųstis naujinius galite tik veidrodinio serverio.

note

Pastaba

Licencijos raktą gaunate iš ESET įsigydami ESET Endpoint Security.

PAGE_UPDATE

Esama versija – ESET Endpoint Security kompiliacijos numeris.

Paskutinis sėkmingas naujinimas – paskutinio sėkmingo naujinimo data ir laikas. Ji turi nurodyti naujausią datą, kuri užtikrina, jog aptikimo modulis nepasenęs.

Paskutinis sėkmingas naujinimų tikrinimas – paskutinio sėkmingo bandymo atnaujinti data ir laikas.

Rodyti visus modulius – spustelėkite saitą, kad atsidarytų įdiegtų modulių sąrašas, ir patikrinti versiją bei paskutinį modulio naujinimą.

Naujinimo procesas

Spustelėjus Ieškoti naujinimų, pradedamas atsisiuntimo procesas. Bus rodoma atsisiuntimo eigos juosta ir likęs atsisiuntimo laikas. Jei norite nutraukti naujinimą, spustelėkite Atšaukti naujinimą.

PAGE_UPDATE_02

important

Svarbu

Įprastomis aplinkybėmis moduliai atnaujinami keletą kartų per dieną. Jeigu ne, programa yra pasenusi ir labiau pažeidžiama užkrato. Atnaujinkite modulius, kai tik bus įmanoma.

Aptikimo modulis pasenęs – ši klaida bus parodoma po keleto nesėkmingų bandymų atnaujinti modulius. Rekomenduojame patikrinti naujinimo nustatymus. Dažniausiai pasitaikanti šios klaidos priežastis yra neteisingai įvesti atpažinimo duomenys arba neteisingai sukonfigūruoti ryšio parametrai.

Ankstesnis pranešimas yra susijęs su šiais dviem pranešimais (Modulių naujinimas nepavyko) apie nesėkmingus naujinimus:

1.Negaliojanti licencija – licencijos raktas neteisingai įvestas atliekant naujinimo nustatymą. Rekomenduojame patikrinti atpažinimo duomenis. Išplėstinio nustatymo lange (pagrindiniame meniu spustelėkite Nustatymai, tada – Išplėstinis nustatymas arba klaviatūroje paspauskite F5) pateikiama papildomų naujinimų parinkčių. Jei norite įvesti naują licencijos raktą, pagrindiniame meniu spustelėkite Žinynas ir palaikymas > Keisti licenciją.

PAGE_UPDATE_04

2.Įvyko klaida atsisiunčiant naujinimo failus – galima šios klaidos priežastis yra neteisingi interneto ryšio parametrai. Rekomenduojame patikrinti savo interneto ryšį (atidarant bet kokią svetainę savo žiniatinklio naršyklėje). Jeigu svetainė neatsidaro, gali būti, kad nėra interneto ryšio arba yra jūsų kompiuterio prisijungimo problemų. Susisiekite su savo interneto paslaugų teikėju (ISP), jeigu nėra aktyvaus interneto ryšio.

PAGE_UPDATE_03

note

Pastaba

Papildomos informacijos rasite šiame ESET žinių bazės straipsnyje.