Žinynas ir palaikymas

ESET Endpoint Security turi sutrikimų šalinimo įrankius ir palaikymo informaciją, kuri padės jums sprendžiant problemos, su kuriomis galite susidurti.

ICON_HELP Žinynas

Ieškoti ESET žinių bazėjeESET žinių bazėje yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus ir rekomenduojami įvairių problemų sprendimai. Reguliariai ESET techninių specialistų naujinama žinių bazė yra galingiausias įrankis sprendžiant įvairiausias problemas.

Atidaryti žinyną – spustelėkite šią nuorodą norėdami patekti į ESET Endpoint Security žinyno puslapius.

Ieškoti greito sprendimo – spustelėkite šią parinktį norėdami rasti problemų, su kuriomis dažniausiai tenka susidurti, sprendimus. Rekomenduojame perskaityti šį skyrių prieš kreipiantis į Pagalbos klientui tarnybą.

ICON_CUSTOMER_CARE Techninė pagalba

Pateikti pagalbos užklausą – jei nepavyksta rasti savo problemos sprendimo, galite naudoti ir šią formą, esančią ESET svetainėje, kad galėtumėte greitai susisiekti su mūsų techninės pagalbos tarnyba.

Išsami informacija apie techninę pagalbą – kai prašoma, galite nukopijuoti ir nusiųsti informaciją ESET techninės pagalbos tarnybai (pvz., produkto pavadinimą, produkto versiją, operacinę sistemą ir procesoriaus tipą).

ICON_SUPPORT_TOOLS Palaikymo įrankiai

Grėsmių enciklopedija – nuoroda į ESET grėsmių enciklopediją, kurioje yra informacijos apie pavojus ir įvairių įsiskverbimo tipų požymius.

Aptikimo modulio istorija – saitai į ESET virusų radarą, kuriame pateikiama informacijos apie ESET aptikimo modulio versijas (anksčiau vadintas „virusų kodų duomenų baze“).

ESET Log Collector – saitai į ESET žinių bazės straipsnį, iš kurio galima atsisiųstiESET Log Collector – programą, kuri iš kompiuterio automatiškai renka informaciją ir žurnalus, kad padėtų greičiau spręsti kylančias problemas. Jei pageidaujate daugiau informacijos, žr. ESET Log Collector internetinį vartotojo vadovą.

ESET specializuota valymo programa – šalinimo įrankiai dažniausiai pasitaikantiems užkratams; norėdami daugiau informacijos, aplankykite šį ESET žinių bazės straipsnį.

ICON_PRODUCT_INFORMATION Produkto ir licencijos informacija

Apie ESET Endpoint Security – rodo informaciją apie jūsųESET Endpoint Security kopiją.

Aktyvinti produktą / keisti licenciją – spustelėkite, kad būtų atidarytas aktyvinimo langas, kuriame galėsite suaktyvinti savo produktą.