Vykdomi procesai

Vykdomi procesai jūsų kompiuteryje rodo vykdomas programas arba procesus ir iškart bei nuolat informuoja ESET apie naujus įsiskverbimus. ESET Endpoint Security suteikia išsamios informacijos apie vykdomus procesus, kad įjungta technologija ESET LiveGrid® saugotų vartotojus.

PAGE_CLOUD

Reputation (reputacija) – daugeliu atvejų „ESET Endpoint Security“ ir „ESET LiveGrid®“ technologija priskiria rizikos lygius objektams (failams, procesams, registrų raktams ir t. t.) naudodama euristikos taisyklių sekas, kurios tikrina kiekvieno objekto charakteristikas ir įvertina jų kenkėjiškos veiklos galimybę. Remiantis šia euristika, objektams priskiriami reputacijos lygiai nuo 9 (geriausia reputacija, žalia) iki 0 (blogiausia reputacija, raudona).

Procesas – šiuo metu jūsų kompiuteryje vykdomos programos arba proceso atvaizdo pavadinimas. Norėdami matyti visus savo kompiuteryje vykdomus procesus galite naudoti ir „Windows“ užduočių tvarkytuvą. Galite atidaryti užduočių tvarkytuvą, dešiniuoju pelės klavišu spustelėdami tuščią sritį užduočių juostoje ir tada spustelėdami užduočių tvarkytuvą arba klaviatūroje paspausdami Ctrl+Shift+Esc.

PID – tai ID procesų, veikiančių „Windows“ operacinėse sistemose.

note

Pastaba

Žinomos programos, pažymėtos žalia spalva, tikrai yra švarios (įtrauktos į baltąjį sąrašą) ir bus neįtrauktos į nuskaitymo sąrašą, nes tai padidins nuskaitymo greitį atliekant kompiuterio nuskaitymą pareikalavus arba vykdant failų sistemos apsaugą realiuoju laiku jūsų kompiuteryje.

Vartotojų skaičius – vartotojų, naudojančių duotą taikomąją programą, skaičius. Šią informaciją renka ESET LiveGrid® technologija.

Atskleidimo laikas – laikotarpis, praėjęs nuo tada, kai taikomąją programą aptiko ESET LiveGrid® technologija.

note

Pastaba

Kai taikomoji programa yra pažymėta nežinomu (oranžinė spalva) saugos lygiu, ji nebūtinai yra kenkėjiška. Paprastai tai naujesnė taikomoji programa. Jeigu nesate tikri dėl failo, galite pasinaudoti funkcija pateikti failą analizuoti ir nusiųsti failą ESET virusų laboratorijai. Jeigu failas pasirodys esantis kenkėjiška programa, jo aptikimas bus įtrauktas į vieną būsimų aptikimo modulio naujinimų.

Programos pavadinimas – duotas programos arba proceso pavadinimas.

Spustelėjus duotą taikomąją programą apačioje, lango apačioje pasirodys ši informacija:

Kelias – programos vieta jūsų kompiuteryje.

Dydis – failo dydis kB (kilobaitais) arba MB (megabaitais).

Aprašymas – failo charakteristikos pagal aprašą operacinėje sistemoje.

Įmonės – tiekėjo arba programos proceso pavadinimas.

Versija – programos leidėjo informacija.

Produktas – programos pavadinimas ir (arba) įmonės pavadinimas.

Sukurta – programos sukūrimo data ir laikas.

Modifikuota – programos paskutinio modifikavimo data ir laikas.

note

Pastaba

Galima patikrinti ir failų, kurie neveikia kaip vykdomosios programos / procesai, reputaciją pažymėkite failus, kuriuos norite tikrinti, spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir iš kontekstinio meniu pasirinkite Išplėstinės parinktys > Tikrinti failo reputaciją naudojant ESET LiveGrid®.

HLPTOOLS_CLOUD_CHECK